fbpx

Johnny Depp wyprodukuje filmy dzięki wsparciu kryptowalut

Amerykański aktor i producent Johnny Depp, nawiązał współpracę z platformą społecznościową TaTaTu opartą o kryptowaluty. Informacja została udostępniona w raporcie Hollywood Reporter.

W ramach nowej umowy, gwiazda Hollywood zamierza połączyć siły z założycielem TaTaTu, Andreą Iervolino, w celu wspólnego tworzenia filmów i treści cyfrowych. Zgodnie z opublikowanymi informacjami, nowe materiały zostaną wyprodukowane przez firmę Infinitum Nihil należącą do Johnny’ego Deppa.

Andrea Iervolino, współzałożyciel i dyrektor generalny amerykańskiego koncernu filmowego AMBI Media Group, będzie współpracował z Johnnym Deppem poprzez swoją nową platformę TaTaTu opartą o blockchain.

Uruchomiony w maju 2018 r., TaTaTu zamierza zwalczać nielegalne treści i zwiększać transparentność dla właścicieli praw autorskich. Platforma ma również pomagać w reklamowaniu znanych, luksusowych marek, za pomocą technologii rozproszonej księgi (DLT).

TaTaTu nagradza tokenami za oglądanie filmów

Platforma jest połączeniem serwisu społecznościowego z usługą wideo na żądanie (VOD). Działa w oparciu o motywujący system, nagradzając użytkowników tokenami za korzystanie z udostępnianych treści. Tokeny mogą być również wykorzystywane przez reklamodawców do płatności za usługi TaTaTu.

Niedługo po premierze serwisu, partnerka AMBI, producentka filmowa Monika Bacardi zainwestowała 100 milionów dolarów w TaTaTu. Wyraziła również nadzieję, że technologia blockchain i kryptowaluty mogą pozytywnie wpłynąć na przemysł filmowy.

W połowie czerwca, media informowały o planie hollywoodzkich filmowców, aby nakręcić film poświęcony kryptowalutom. Nowe dzieło miało koncentrować się na problemie prania brudnych pieniędzy za pomocą kryptowalut. Wśród rozpatrywanych aktorów, były gwiazdy popularnych w Stanach Zjednoczonych seriali, takich jak Westworld i Mad Men.

To nie pierwszy przypadek, kiedy Johnny Depp interesuje się obszarem kryptowalut. Kilka miesięcy temu pojawiły się pogłoski, jakoby aktor miał zagrać rolę miliardera Matthew Mellona, który miał dorobić się własnie na walutach cyfrowych. Gdyby ta informacja się potwierdziła, byłaby to świetna informacja nie tylko dla fanów aktora, ale dla całej branży kryptowalut.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 10,084.49
ethereum
Ethereum (ETH) $ 178.60
ripple
XRP (XRP) $ 0.256738
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.15
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.96
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.78
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 21.86
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 125.97
monero
Monero (XMR) $ 71.98