fbpx

John McAfee oraz Team McAfee okradzeni na 50 do 100 mln $

John McAfee oraz Team McAfee okradzeni na 62 mln $. Zgodnie z doniesieniami, z oficjalnego konta Johna McAfee’iego oraz firmowych kont Team McAfee, ekwiwalent 62 mln $ została skradziony, przez byłego członka zespołu Luke Jenkins oraz jego dziewczynę.  

Jimmy Watson, CEO firmy marketingowej dla projektów kryptowalutowych i ICO – Team McAfee twierdzi w swoim raporcie, że Luke Jenkins “odmawia oddania kryptowalut wycenianych na 50 do 100 mln dolarów”.

Zgodnie z tym co mówi Watson, Jenkins został zatrudniony aby “trzymać i zajmować się tokenami lub płatnościami otrzymywanymi przez Team McAfee jak i samego Johna McAffee’iego” oraz, że “Jenkins pracował w zespole już ponad rok”.

Watson opublikował te informacje w poście gościnnym na NullTX wraz z informacją, że za wydanie informacji, które pomogą w schwytaniu Jenkinsa jest wyznaczona nagroda. Kwota, która został skradziona wynosi od 50 do 100 mln dolarów, w zależności od okresu i aktualnej ceny na rynku.

Watson twierdzi, że dowody mogą być łatwo sprawdzone za pomocą dobrze udokumentowanych zdarzeń takich jak: wymiana maili pomiędzy członkami Team McAfee, szczegóły księgowe zawartych współprac, kilka naocznie obserwowanych kont, smart contractów oraz transakcji udokumentowanych na eksploatatorze bloków.

Setki oskarżeń i ostrzeżenia

Watson dodaje, że “setki osób fizycznych” wysłało mu wiele skarg dotyczących oszustwa. Jak podaje:

“uczciwi ludzie zostali okradzeni i wykorzystani przez najbardziej skorumpowane instytucje jakie kiedykolwiek widzieliśmy.”

CEO Team McAfee twierdzi również, że giełdy kryptowalut HitBTC, TopBTC oraz Yobit są zamieszane i współpracują w celu prania brudnych kryptowalut. Jak mówi Watson, zespół “sprawdził i namierzył ponad 30 adresów kryptowalut, które znajdowały się w ich [giełd] posiadaniu”. Według Watsona sprawcami jest 2 pracowników Team McAfee oraz prawdopodobnie kolejne 2 osoby z HitBTC, które pomogły w wypraniu pieniędzy.

Watson wydał także ostrzeżenie:

“Jakakolwiek giełda, portfel, osoba fizyczny lub podmiot, który otrzymał tokeny Johna McAfee’iego oraz Team McAfee i natychmiastowo ich nie zwróci lub nie zablokuje Luke’a Jenkins oraz jego wspólników zostanie [legalnie] uznany za ich wspólnika w sprawie”.

Tłumaczenie Tweeta: .@gemcrypto oraz @paradigm2070 główni podejrzani skradzenia ponad 62 mln $ w tokenach, próbują wyprać skradzione tokeny. Używają do tego https://t.co/Sed3yk0Nmg oraz HitBTC. Praktycznie każda inna giełda z nami współpracuje. Czemu te 2? Czy również są zamieszane?

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,922.16
ethereum
Ethereum (ETH) $ 215.28
ripple
XRP (XRP) $ 0.316282
litecoin
Litecoin (LTC) $ 92.27
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 301.44
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.96
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 27.36
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 122.43
stellar
Stellar (XLM) $ 0.082930