fbpx

John McAfee chce zostać prezydentem

Milioner John McAfee, znany od pewnego czasu jako entuzjasta kryptowalut, ogłosił na swoim profilu na Twitterze, że zamierza startować w najbliższych wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Będzie to jego drugie podejście. Poprzednio startował w wyborach w 2016 roku, ale bez powodzenia (przegrał w pierwszej turze). Napisał na Twitterze:

„Pomimo przeszłych porażek, postanowiłem ponownie kandydować w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Jeśli Partia Libertariańska ponownie mnie o to poprosi, zostanę ich kandydatem. W przeciwnym wypadku stworzę własną partię. Wierzę, że przysłuży się to społeczności kryptowalut”.

Kilka godzin później dodał jednak:

„Nie myślcie, że mam szansę wygrać. Ja sam w to nie wierzę. Ale to, co naprawdę zmienia Amerykę, to nie prezydent, lecz proces jego kreowania. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, będę miał okazję znów stanąć na największej scenie świata i ponownie przekazać wszystkim prawdę”.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy napisał:

„Gdybym w 2016 roku był bardziej związany ze społecznością [kryptowalut], wierzę, że mógłbym wykorzystać debaty i spotkania z wyborcami do zmiany branży kryptowalut na lepsze. Tym razem chcę sprawić, by hasło “Walutowa Niezależność” zagościło na ustach wszystkich Amerykaninów”.

Niektórzy zaczęli już nawet wysyłać dotacje na rzecz jego kampanii. A wy jak myślicie? Co McAfee chce przekazać światu?

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz