fbpx

ICON aktualizuje swoją główną sieć do wersji 3.0

ICON Mainnet – Wczoraj została wydana główna wersja 3.0 sieci ICON. Ważność tej aktualizacji polega na tym, że ustanawia ona podstawę do tworzenia Dappsów na platformie ICON poprzez SCORE (Smart Contract On Reliable Environment).

ICON Mainnet 3.0

Sieć testowa została otwarta, aby umożliwić programistom przeprowadzenie testów na platformie przed wdrożeniem ich blockchainowych projektów w głównej sieci. Pozwoli to programistom sprawdzić błędy w “żywym” środowisku. ICON po raz pierwszy wydał swoją główną sieć w styczniu 2018 r. i platformę ICO w kwietniu 2018 roku. ICON ma na celu wprowadzenie technologii blockchain do naszego codziennego życia poprzez połączenie wszystkich blockchainów.

Wraz z główną wersją sieci 3.0, zespół ICON zmienił także strukturę opłat. Nie jest już stałą stawką, wcześniej był to 0,01 ICX. Pomaga to rozdzielić cenę ICX z kosztami funkcji na blockchain.

ICON (ICX) doświadczył całkowitego odwrócenia ceny. Został wydany na Binance w październiku przy wartości ok. 0,47 USD, wzrósł do 13 USD na początku stycznia, a teraz wrócił do poziomu 0,58 USD. ICON jest projektem południowokoreańskim. Wywodzi się z kraju w którym rząd bardzo pozytywnie podchodzi do kryptowalut i technologii blockchain. ICON ma zdolność i możliwość łączenia wielu różnych sektorów w jednym dużym ekosystemie. Dzięki obecnym partnerstwom i rządowi, który wierzy w tę technologię, mają bardzo dobrą pozycję do odniesienia sukcesu.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo    Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,922.16
ethereum
Ethereum (ETH) $ 215.28
ripple
XRP (XRP) $ 0.316282
litecoin
Litecoin (LTC) $ 92.27
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 301.44
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.96
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 27.36
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 122.43
stellar
Stellar (XLM) $ 0.082930