fbpx

Konferencja I Love Crypto – praktyczne zastosowania kryptowalut w biznesie

Konferencja I Love Crypto, która odbędzie się 23 października to wyjątkowe wydarzenie, z wielu powodów. Swoją wiedzą podzieli się z nami 27 praktyków branży kryptowalut i blockchaina. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że będzie to pierwszy event bazujący na blockchainie! 

Na wydarzeniu poruszone zostaną m.in. tematy związane z projektami ICO, tokenizacją, kryptowalutami i blockchainem. Każdy fan zdecentralizowanych technologii, z pewnością znajdzie tu coś dla siebie.

Co nas czeka na konferencji I Love Crypto?

Wydarzenie rozpocznie Daria Gaca, znana w internetowej społeczności jako Crypto Daria. Opowie ona o analizie projektów ICO, na podstawie swoich doświadczeń zdobytych m.in. w Krypto Jam.

Kolejnym prelegentem będzie Bartosz Bilicki, CEO Trifinity.io. Przedstawi nową koncepcję Kryptomarketingu, pokazując w jaki sposób można wykorzystać tokeny w działaniach marketingowych.

Rafał Zaorski, najbardziej znany w Polsce trader i założyciel Krypto Jam SA, opowie o procesie tokenizacji Merlina. Będzie to doskonałe case study prezentujące kolejne kroki wdrażania blockchaina i kryptowalut w istniejącej już firmie.

Następny wykład, poprowadzony przez Marcelinę Szwed-Ziemichód i Rahima Blaka przybliży nam aspekty prawne tokenów personalnych.

Sylwester Suszek, twórca Giełdy Bitbay przedstawi proces nadawania wartości tokenom personalnym i firmowym. Opowie w jaki sposób odbywa się dodawanie tokenów na giełdę.

Krzysztof Siciński, specjalista od marketingu i kryptowalut, współpracujący z magazynem Sprawny Marketing opowie o tym jak wygląda zarabianie w serwisie Steem.

Michał Grzybkowski poruszy temat Machine Learningu w zastosowaniach kryptowalutowych.

Po serii wykładów, Krzysztof Piech poprowadzi panel dyskusyjny “Blockchain a korporacje”. W dyskusji wezmą udział praktycy biznesu: Tomasz Kozar z Microsoftu, Maciej Jędrzejczyk z IBM, Tomasz Sienicki z Alior Banku, Piotr Wójcik z AXA oraz Maciej Tomkiewicz z Oracle.

Po przerwie lunchowej, Szczepan Bentyn poprowadzi prelekcję na temat ekonomii tokenów.

Współzałożyciel InPay SA, Lech Wilczyński, opowie o 10 latach rozwoju Bitcoina.

Jacek Kubiak poprowadzi panel dyskusyjny “Blockchain a Startupy”. Wypowiedzą się na ten temat eksperci z branży: Patryk Kempiński, Filip Pawczyński, Jakub Zarembiński, Paweł Cichocki oraz Mike Satoshi.

Prezes Beesfund.com, Arkadiusz Regiec opowie o crowdfundingu udziałowym w epoce ICO.

Cezary Lech, współwłaściciel firmy marketingowej MaxROY, organizator konferencji I Love Marketing i I Love Krypto, opowie o wdrożeniu programu lojalnościowego opartego o krypto.

Zoe Adamovicz, współzałożycielka i CEO Neufund, poprowadzi wykład na temat “Banki a blockchain i kryptowaluty – konkurować czy współpracować?”.

Ostatnim prelegentem będzie Jakub Chmielniak, twórca najszerzej rozpoznawalnych polskich marek odzieżowych. Przedstawi case study wykorzystania blockchaina w branży e-commerce. Pokaże jak udało się stokenizować 300 000 osób w 30 dni.

Zakończeniem odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi. Ogłoszone zostaną również wyniki głosowania widzów na najlepszą prelekcję.

ZERO sprzedażowych prezentacji – prelegenci otrzymują wynagrodzenie za wysokiej jakości content, a wysokość wynagrodzeń zależy od Twojej oceny.

I Love Crypto to pierwsza zgrywalizowana konferencja, oparta o smart kontrakt. Pokaże ona praktyczne zastosowania technologii blockchain i kryptowalut w biznesie.

Pojawią się tu również krypto-influencerzy, m.in. Mike Satoshi, Phil Konieczny oraz Wapniak.

Rejestracja na I Love Crypto

Rejestracji na konferencji można dokonać pod adresem. konferencja.iLoveCrypto.pl

Cała konferencja jest oparta na smart kontrakcie, czyli inteligentnej umowie między prelegentami, organizatorem i publicznością. Nawet sama konferencja jest praktycznym zastosowaniem technologii blockchain!

Pierwsza konferencja oparta o smart kontrakt

Uczestnicy głosują na wystąpienia prelegentów – to Wy decydujecie kto stanie na scenie I ❤️ crypto i wystąpi na kolejnej edycji. System do głosowania jest zintegrowany ze smart kontraktem – co zapewnia jego niezmienność i uczciwość. Wynagrodzenie zostanie przesłane do prelegentów przez smart kontrakt automatycznie, po zakończeniu oddawania głosów.

Ta konferencja to obowiązkowe miejsce dla wszystkich fanów technologii blockchain i kryptowalut!

W cenie biletu Standard otrzymasz magazyn I Love Crypto, a w cenie biletu VIP otrzymasz roczną prenumeratę, oraz gadżety związane z kryptowalutami.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,568.86
ethereum
Ethereum (ETH) $ 149.58
xrp
XRP (XRP) $ 0.226396
tether
Tether (USDT) $ 1.01
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 214.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 45.98
eos
EOS (EOS) $ 2.76
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 15.70
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 97.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.055868