fbpx

Bitcoin osiągnie 96 000 USD, twierdzi Grupa Satis [RAPORT]

Firma zajmująca się doradztwem dla projektów w fazie ICO, Satis Group, zgodnie z ich nowym raportem opublikowanym w piątek, uważa, że ​​cena Bitcoina może wzrosnąć do 96 000 USD w ciągu najbliższych pięciu lat.

Grupa Satis opublikowała najnowszy raport, jeden z pięcioczęściowej analizy ekosystemu kryptowalut, tym razem badając, na jakich zasadach jest wyceniany rynek kryptowalut i czy ta wycena jest zgodna z faktycznymi, realnymi wartościami które odwzorowują ceny topowych tokenów. Raport, napisany przez badaczy, Sherwina Dowlata i Michaela Hodappa, przedstawia również prognozy dotyczące tego, jak rynek może wyglądać w ciągu najbliższych kilku lat.

Warto zauważyć, że w raporcie podjęto próbę przewidzenia tego, jak różne waluty mogą wyglądać w ciągu następnych pięciu lat jeśli zostaną wycenione na podstawie aktywów bazowych, fundamentów a nie spekulacji. Według nich coiny takie jak bitcoin, monero i decred mogą pójść znacznie w górę, ponieważ są one”cryptoassets which apply unique value propositions within deep and viral markets”. Nie do końca jest to dla nas zrozumiałe, ale z tłumaczenia na polski brzmi to mniej więcej tak : krypto aktywami, które wprowadzają unikalne wartości na rynkach głębokich i wirusowych… ?

Z drugiej strony, naukowcy uważają, że monety takie jak Bitcoin Cash i inne podobne wytwory, które próbują odziedziczyć rozpoznawalność marki Bitcoina i zapewniają minimalną przewagę technologiczną, spadną. Monety takie jak XRP otrzymały najsurowsze prognozy. Grupa Satis “przepowiada”, że ​​token spadnie do 0,01 $.

Tekst z raportu:

“Wewnątrz sieci kryptowalutowych, obserwujemy stały wzrost sieci, które kultywowały relatywnie organiczne wzrosty na wykresie oraz wśród społeczności (tak jak LTC). Oraz znaczące spadki wśród sieci, które przejęły wizerunek i rozpoznawalność od innych projektów, mimo krótkotrwałej adopcji podczas dołków projektów, z których zostały [sieci] zforkowane (tak jak BCH). Oraz bardzo małą wartość wśród sieci, które są nieodpowiednio promowane i nawet nie potrzebują używać swojej własnej kryptowaluty wewnątrz własnej sieci (tak jak XRP).”

Raport nawiązał również do platform takich jak ethereum, pisząc, że w ciągu najbliższych 10 lat mniejszy procent istniejących projektów pozostanie na ethereum i będą to topowe projekty kryptowalutowe. Inne platformy konkurujące z ethereum nie powinny zagrażać pionierowi w dalszych jego posunięciach i rozwoju platformy. Poprzedni raport grupy Satis zaznaczył, że ethereum ma 86 procent udziału w rynku projektów, które są budowane na istniejących platformach.

Raport mocno zaznacza iż, to właśnie Ethereum jest jeszcze niedocenionym projektem. Czy pamiętacie jak Steve Wozniak, współwłaściciel firmy Apple, porównał platformę ethereum do App Store? Sprawdzicie to tutaj: LINK 

Link do raportu

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,870.18
ethereum
Ethereum (ETH) $ 134.96
ripple
XRP (XRP) $ 0.314094
eos
EOS (EOS) $ 3.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.41
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 131.73
tether
Tether (USDT) $ 1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 13.14
stellar
Stellar (XLM) $ 0.085529
tron
TRON (TRX) $ 0.023344