fbpx

Neufund, Binance oraz Maltańska Giełda Papierów Wartościowych tworzą platformę dla tokenów security

Firma Neufund wraz Binance, jedną z największych na świecie giełd kryptowalut oraz MSX – działem innowacji maltańskiej Giełdy Papierów Wartościowych, połączyły siły w celu utworzenia zdecentralizowanej platformy dla tokenów security.

Neufund ujawnił nową współpracę na blogu, twierdząc, że celem współpracy jest “stworzenie regulowanej i zdecentralizowanej, globalnej giełdy papierów wartościowych do notowania i handlu tokenizowanych papierów wartościowych wraz z kryptowalutami”.

Neufund zostanie giełdą dla tokenów security

Zgodnie ze stanowiskiem firmy, współpraca pozwoli Neufund stać się “pierwszą kompleksową platformą dla tokenów security”, umożliwiając notowanie wielu projektów ICO na giełdzie. Tokeny security są ściśle regulowane na wielu rynkach, w tym w Stanach Zjednoczonych, gdzie handel tokenami tego rodzaju jest ograniczony przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Nowa zdecentralizowana giełda ma na celu “zwiększanie bezpieczeństwa obrotu tokenami i umożliwienie spółkom z całego świata zbierania funduszy na Blockchain w sposób legalny, przy jednoczesnym zapewnieniu niezbędnej płynności.” Neufund ujawnił, że siedem projektów już zdecydowało się przeprowadzić Equity Token Offering (ETO) na nowej platformie. Wśród nich są Founders Bank, Brille24, Uniti, MySwooop, Next Big Thing, Blockstate oraz Emflux Motors.

Dyrektor Generalny i współzałożycielka Neufund, Zoe Adamovicz oświadczyła, że nowe partnerstwa z maltańską giełdą oraz Binance “zapewnią wysoką płynność na tokenach akcji emitowanych na Neufund”. Twierdzi, że dzięki temu po raz pierwszy w historii tokeny security będą mogły być oferowane i sprzedawane w sposób zgodny z prawem.

Oparta o blockchain giełda dla tokenów security będzie w pełni zintegrowana z uznanymi rynkami finansowymi. Jak powiedział prezes Giełdy Maltańskiej, Joseph Portelli, pomoże to także Binance w osiągnięciu niektórych strategicznych celów. Dyrektor generalny Binance Chanpeng Zhao powiedział, że ten “ekosystem do handlowania papierami wartościowymi na blockchain” pomaga w dalszej realizacji celu firmy “tokenizacji tradycyjnych aktywów finansowych”.

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293