fbpx

Giełda Bitmart daje użytkownikom nowe możliwości zarabiania

Przy obecnym zawirowaniu na rynku kryptowalut, wzrostu ceny Bitcoina oraz spadków altcoinów, inwestorzy wciąż poszukują nowych możliwości na zarobienie dodatkowych tokenów/kryptowalut. Poprzez airdropy, ICO czy właśnie nowe giełdy mające szanse na dorównanie tym najlepszym.
Giełda BitMart o której ostatnio pisaliśmy  dobrze zna potrzeby swoich użytkowników i wprowadza kilka nowości które pozwalają społeczności brać udział w rozwoju platformy.

Co nowego?

Giełda Bitmart ostatnio ogłosiła nową możliwość dla użytkowników giełdy, a mianowicie jest to nowa opcja w ich programie partnerskim.
Od 28 lipca tego roku, każda osoba która zarejestruje się na giełdzie otrzyma 20 sztuk Bitmart Token (BMX) co jest aktualnie warte 1$.
Każdy użytkownik w ramach programu partnerskiego ma także możliwość polecania giełdy i zapraszania swoich znajomych do rejestracji.
Za każdą zaproszoną osobę, która zarejestruje się na giełdzie otrzymujemy 10 sztuk Bitmart Token (BMX) oraz 50% prowizji którą pobierana jest z każdej transakcji tej osoby.
Więcej o ich programie partnerskim przeczytasz w poprzednim artykule: LINK .
Zasady funkcjonowania programu partnerskiego:

Z przyjemnością ogłaszamy nowy bonus rejestracyjny od 28 lipca 2018 r. Wszystkie bonusy BMX i BTC będą wysyłane na konta użytkowników po spełnieniu następujących wymagań:

Zasady:

  •  BMX zarobione z rejestracji będą zamrożone dopóki nie wykonasz transakcji większej lub równej 0.01 BTC.
  • Twoi poleceni również muszą spełnić powyższy warunek by otrzymać BMX za poleconych.
  • Ilośc zarobionych BMX możecie sprawdzać w informacjach ”Personal Account-Balance”.
  • Prowizje z tradingu będą wypłacane w BTC, każdego następnego dnia (12:00 AM UTC).

Koniec akcji promocyjnej zostanie ogłoszony na ich oficjalnej stronie w sekcji newsów.

Kolejna nowość – Mission X

“Z ogromną radością informujemy, że BitMart uruchomi Misję X: rynek aukcji społecznościowych! Użytkownicy mogą korzystać z BMX, aby zainwestować w swój ulubiony projekt by ten mógł być wprowadzony do wymiany między użytkownikami giełdy i uzyskać nieograniczone dywidendy z prowizji handlowych! Zbliża się nowa era handlu!”

Co to znaczy dla użytkowników?

Ten program daje możliwość wyboru projektów, które chcesz by były dostępne do handlu na giełdzie, tworząc w ten sposób rynek który jest regulowany przez użytkowników. “BitMart will airdrop BTC based on the percentage of each user’s BMX assets vs the percentage of all users’ BMX assets on a daily basis.”

Będzie można uzyskać od społeczności projektu “inwestycję” w postaci tokenów BMX. Gdy całkowita inwestycja osiągnie 1 milion BMX, twój projekt będzie notowany na rynku Bitmart. Wszystkie opłaty transakcyjne, które pobiera giełda Bitmart z tego projektu trafią bezpośrednio do użytkowników, którzy wspierali projekt. Ponadto, udane projekty mogą wejść na główne rynki handlowe BitMart.

Wszelkie projekty zainteresowane wejściem na giełdę BitMart mogą składać swoje aplikacje, wypełniając formularz zgłoszeniowy.
“Ten program daje użytkownikom możliwość decydowania, które projekty będą notowane na giełdzie, tworząc rynek samoregulujący”, powiedział Sheldon Xia, założyciel i dyrektor generalny BitMart. “Pozwala również projektom nowo powstającym na etapie ICO uzyskać dostęp do dużej giełdy na wczesnym etapie rozwoju, stymulując wzrost i innowacje w technologii blockchain”

Rejestracja na giełdzie Bitmart

O tym jaka jest giełda Bitmart, jak działa i kto nią zarządza znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule: LINK

Zarejestruj się dziś i otrzymaj 20 BMX : http://www.bitmart.com/
Pamiętaj, że za każdą zaproszoną osobę otrzymasz dodatkowe 10 BMX.
Jeśli jesteś zainteresowany tradingiem i programem partnerskim na giełdzie Bitmart i doceniasz naszą pracę, zapraszamy do rejestracji z naszego linku partnerskiego: http://www.bitmart.com/?r=6WOg8o.
Pamiętajcie ile kiedyś były warte tokeny Giełdy Binance? Nic nie stoi na przeszkodzie by teraz to Bitmart podbił rynek, a zwłaszcza dlatego, gdyż jest to bardzo dobra opcja dla początkujących projektów w fazie ICO.
Według danych z coinmarketcap.com Tokenów BMX w obrocie aktualnie jest : 111 957 366, przy wszystkich dostępnych: 757 732 715.
Aktualna wartość to: $0,056897 USD . Dla porównania: BNB w obrocie jest 95 512 523, a jego aktualna wartość to: $13,84 USD.
Przy ATH, który osiągnał prawie 25$.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.
Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,892.27
ethereum
Ethereum (ETH) $ 248.23
ripple
XRP (XRP) $ 0.381517
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 409.10
litecoin
Litecoin (LTC) $ 93.59
eos
EOS (EOS) $ 6.24
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 33.12
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.125157
cardano
Cardano (ADA) $ 0.080896