fbpx

Giełda Bitmart – jak skorzystasz dzięki nowej platformie tradingowej?

Giełda Bitmart to nowa giełda kryptowalut stworzona przez Bitmart Foundation. Spółka zarejestrowana jest na Kajmanach, czyli w lokalizacji, która podobnie jak Malta daje swobodę działania firmom związanym z kryptowalutami. Posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz Korei Południowej, czyli na największych światowych rynkach. Aktualnie posiada około 450 000 użytkowników w ponad 160 krajach na świecie.

Giełda Bitmart – ogólne informacje

Giełda Bitmart aktualnie wspiera transakcje krypto na krypto, ale oferuje również ciekawe rozwiązania dla traderów, takie jak future trading, over-the-counter trading oraz whole-network trading. Na ten moment oferuje 53 pary walutowe dla BTC, ETH, USDT, XLM, EOS, VEN, NEO, OMG, ZRX, IOST, ABT, AE, AISI, BBK, BTM, DPST, EFX, GNT, HYDRO, KAN, MKR, ONT, RHOC, XRR, ZIL,  MOBI, oraz BMX.

Zespół pracuje równocześnie nad utworzeniem zdecentralizowanej giełdy, co jest zamysłem, który propaguje m.in. twórca Ethereum, Vitalik Buterin.

Platforma Bitmart jest łatwa w obsłudze i przyjazna dla użytkowników. Można z niej korzystać zarówno na komputerach PC, jak i urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS.

Bitmart Token (BMX) – czy warto się nim zainteresować?

Bitmart zdecydował się na utworzenie własnego tokena (BMX), co może przynieść również zysk dla użytkowników giełdy. Wcześniej na taki krok zdecydowały się m.in. giełdy Binance oraz Kucoin, które obecnie cieszą się dużą popularnością. Wraz z przyrostem użytkowników i większym ruchem na giełdach, wartość ich tokenów wielokrotnie wzrosła. Token Binance (BNB), który był wyceniany w momencie uruchomienia giełdy, w lipcu 2017 na 0.1 USD, w styczniu osiągnął ATH na poziomie 24.91 USD. Token Kucoin (KCS) wchodząc na giełdy miał wartość w okolicy 0.69 USD, a jego cena maksymalna, kilka miesięcy później osiągnęła wartość 21.14 USD. Jak widzimy, w obu przypadkach wzrosty były znaczące.

Przyglądając się giełdzie Bitmart, widzimy, że zespół systematycznie ją rozwija, wprowadzając dodatkowe funkcjonalności przyciągające traderów. Wraz ze wzrostem obrotów na giełdzie, wartość jej tokena BMX może pójść znacząco do góry. Czy historia BNB i KCS się powtórzy? Czas pokaże. Z pewnością Bitmart jest giełdą z dużym potencjałem, wciąż rośnie w siłę i z pewnością ma wszystko, aby stać się znaczącym graczem na rynku.

Rejestracja na giełdzie Bitmart

Rejestracja na giełdzie Bitmart jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie 2 minuty. Wystarczy podać podstawowe dane i dokonać weryfikacji mailowej. Podstawowa weryfikacja umożliwia dokonywanie wypłat dziennych o równowartości 2 BTC. Ponadto, za wykonanie dodatkowych punktów weryfikacji, takich jak podanie numeru telefonu i włączenie 2FA przez Google Authenticator, użytkownicy są nagradzani tokenami BMX.

Rejestracji na giełdzie Bitmart możesz dokonać tutaj: http://www.bitmart.com/

Program partnerski giełdy Bitmart

Giełda Bitmart oprócz funkcjonalnej platformy, oferuje również ciekawy program partnerski. Wyróżnia go fakt, że zarabiamy tu nie jak zazwyczaj, z jednego, a z dwóch poziomów. Od bezpośrednich poleconych otrzymujemy 50% prowizji transakcyjnych, a od osób, które oni polecą otrzymujemy kolejne 10%. Zarobione prowizje są wypłacane użytkownikom w BTC.

Bitmart mocno wspiera użytkowników przyczyniających się do rozwoju platformy. W tej chwili zespół pracuje m.in. nad utworzeniem dedykowanego rynku dla swojego tokena, który umożliwi uczestnikom rynku łatwe dodawanie kolejnych tokenów, jako kolejnych par dla BMX. Co ciekawe, twórcy zapowiadają, że kiedy to rozwiązanie zostanie przetestowane, wprowadzą również możliwość darmowego dodawania kolejnych tokenów dla rynków BTC i ETH na tej giełdzie.

Jeśli jesteś zainteresowany tradingiem i programem partnerskim na giełdzie Bitmart i doceniasz naszą pracę, zapraszamy do rejestracji z naszego linku partnerskiego: http://www.bitmart.com/?r=6WOg8o.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,841.57
ethereum
Ethereum (ETH) $ 167.90
xrp
XRP (XRP) $ 0.232302
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 338.77
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 291.48
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.01
eos
EOS (EOS) $ 3.87
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.57
tron
TRON (TRX) $ 0.017298