FXVC – Opinie na temat brokera – Rejestracja 20201

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem przy użyciu instrumentów CFD, to serwis FXVC może być jednym z…

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem przy użyciu instrumentów CFD, to serwis FXVC może być jednym z pierwszych wyborów. Jest to jedna z najpopularniejszych platform dla traderów, która umożliwia handel różnymi instrumentami, w tym Forex, kryptowaluty, a także akcje i indeksy. Łącznie jest ich ponad 250.

Handel odbywa się w całości poprzez stronę internetową zawierającą wykresy, które można dopasować do swoich potrzeb. Pozwala to na błyskawiczne przeprowadzanie wszystkich transakcji.

Czym jest FXVC opinie?

FXVC to platforma handlowa, umożliwiająca inwestowanie w różne aktywa handlowe, działająca od 2014 roku. Bezpieczeństwo inwestowania za jej pośrednictwem gwarantuje fakt, że podlega regulacjom Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Jest oficjalnym partnerem angielskiego klubu piłkarskiego Leeds United. Na stronie internetowej FXVC można się zapoznać ze szczegółowymi informacjami na temat jej licencji.

Działanie FXVC w praktyce

Broker FXVC działa poprzez przeglądarkę internetową, która daje dostęp do platformy FXVC WebTrader, nie korzysta zaś z używanej przez inne podobne serwisy platformy MetaTrader4. Plusem takiego rozwiązania jest to, że by rozpocząć handel nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania na swoim urządzeniu. Wystarczy zalogować się do konta poprzez przeglądarkę internetową. Każdy nowy trader ma dostęp do różnych rodzajów aktywów i jest dodatkowo chroniony przez funkcję zabezpieczającą przed nadmiernymi stratami wynikającymi ze zmienności sytuacji rynkowej.

Otwarcie konta

Otwarcie konta w FXVC nie trwa długo. Zazwyczaj inwestor powinien poradzić sobie z tym w czasie krótszym niż pół godziny, o ile nie wystąpią problemy weryfikacyjne. Na stronie internetowej należy kliknąć przycisk “Otwórz rachunek” oraz wypełnić krótki formularz, w którym podajemy najważniejsze dane personalne. Następnie dokonujemy weryfikacji tych informacji poprzez okazanie dowodu tożsamości, a także dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania.

Sama rejestracja jest darmowa, ale aby aktywować rachunek dla transakcji na żywo, należy dokonać wpłaty. Bez wpłacania pieniędzy można skorzystać z rachunku demonstracyjnego, który pozwoli każdemu potencjalnemu inwestorowi zorientować się, na czym polega handel za pośrednictwem brokera i podjąć decyzję o ewentualnym rozpoczęciu inwestowania przy użyciu pieniędzy. W przypadku problemów z rejestracją należy skontaktować się z obsługą klienta.

Wpłaty i wypłaty środków – FXVC Opinie

FXVC daje bardzo szeroki wybór metod wpłacania i wypłacania środków. Przy płatnościach akceptowane są nie tylko przelewy bankowe oraz karty debetowe i kredytowe, ale także takie portfele internetowe jak Neteller czy Skrill. Trzeba jednak pamiętać, że w niektórych krajach część metod wpłaty nie jest dostępna dla traderów.

Wypłata odbywa się w ciągu 24 godzin na to konto, z którego wpłacony został depozyt. Niektóre z metod płatności mają naniesione limity, które mogą się wiązać z dodatkowymi opłatami, a czasem także powodować konieczność dodatkowej weryfikacji tożsamości użytkownika. Dane na koncie, z którego prowadzony jest handel, muszą zawsze zgadzać się z podanymi przy rejestracji. Rachunki mogą być prowadzone w euro, dolarach amerykańskich lub funtach brytyjskich.

Wysokość minimalnej wpłaty wynosi 2 500 €. Daje ona status konta Bronze. Przy wpłacie w wysokości 5 000 € osiągamy poziom Silver, 10 000 to Gold, 25 000 Platinium, a najwyższym dostępnym statusem konta jest VIP, który otrzymują użytkownicy wpłacający przynajmniej 100 000 €.

Pomoc dla inwestorów

Przy wszystkich problemach z obsługą platformy pomóc może zespół obsługi klienta. Broker zapewnia, że realizuje on zgłoszenia od inwestorów w bardzo krótkim czasie. Na stronie głównej znajduje się specjalny formularz kontaktowy, który umożliwia przesłanie zapytania lub zgłoszenie problemu. Ponadto, z pracownikami działu obsługi można się kontaktować za pośrednictwem numeru telefonu, adresu e-mail oraz czatu.

FXVC oferuje także materiały edukacyjne, które pozwolą lepiej zorientować się w świecie inwestowania, co jest szczególnie przydatne zwłaszcza początkującym inwestorom. Na platformie można się zapoznać z analizą rynku, która szczegółowo omawia aktualną sytuację inwestycyjną, ułatwiając podejmowanie świadomych decyzji handlowych. Ponadto dostępna jest sekcja z materiałami wideo na temat poszczególnych rynków, a także leksykon najistotniejszych pojęć inwestycyjnych.

Podsumowanie Opinie FXVC

FXVC jest platformą handlową, umożliwiającą inwestycje w ponad 250 różnych aktywów przy użyciu przeglądarki internetowej. Korzystanie z usług tego brokera jest w pełni bezpieczne dzięki temu, że podlega on regulacjom Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd. Umożliwia szybką rejestrację i wpłatę środków przy pomocy wielu dostępnych metod. Każdy potencjalny inwestor przed rozpoczęciem handlu może sprawdzić działanie platformy korzystając z rachunku demonstracyjnego, bez konieczności wpłacania pieniędzy. FXVC należy do droższych platform dostępnych na rynku ze wzgędu na wysokie wymagania pierwszej wpłaty. Serwis posiada w internecie wiele pozytywnych opinii.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts