Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

MyLead sieć afiliacyjna - Opinie, Zarobki

MyLead to popularna sieć afiliacyjna o zasięgu globalnym, która powstała w 2014 roku. Pozwala na generowanie sporego zysku w sieci internetowej. Zainteresowane osoby mają szansę na dołączenie do ponad 1500 programów afiliacyjnych. Sieć ma na swoim koncie wiele laurów oraz cennych nagród. Wystarczy wspomnieć chociażby o "Wschodzącej Gwieździe".

MyLead - czym się wyróżnia?

MyLead wyróżnia się troską o interesy wydawcy. Oferta jest skierowana zarówno do doświadczonych profesjonalistów, jak i osób, które w afiliacji stawiają pierwsze kroki. Wystarczy założyć darmowe konto, a następnie przystąpić do wartościowego i merytorycznego szkolenia. To szkolenie wstępne, w trakcie którego zainteresowani dowiedzą się najciekawszych rzeczy na temat afiliacji. Po jego zaliczeniu użytkownicy otrzymują dostęp do większej ilości materiałów, w tym do:

  • firmowego bloga,
  • e-booków.

W dowolnym momencie można poprosić o wskazówki z supportu. Niezbyt satysfakcjonujące wyniki mogą przytrafić się każdemu. Taką sytuację można w krótkim czasie odwrócić, korzystając ze wsparcia mentorów.

MyLead - podstawowe informacje, których nie można przegapić

MyLead to rozwijająca się sieć afiliacyjna, która oferuje rozmaite formy współpracy, m.in. w oparciu o umowę o dzieło, fakturę czy też rachunek. Próg wypłaty wynosi w tym przypadku zaledwie 50 złotych. Pieniądze są przelewane zazwyczaj w ciągu 48 godzin od złożenia dyspozycji. Do wyboru jest kilka różnych portfeli internetowych, ale też przelewy bankowe i kryptowaluty.

MyLead - na jakie bonusy można liczyć? Co z prowizjami?

Dołączając do sieci afiliacyjnej MyLead można skorzystać z wielu ciekawych bonusów. Pozwalają na osiągnięcie jeszcze większych zysków (nawet o 10 procent wyższych od podstawowych wyliczeń). Jeśli zainteresowani chcą z nich skorzystać muszą wypełnić proste zadania. Ciekawą informacją jest to, że za każdą poleconą osobę można otrzymać 5 procent prowizji (od jej zarobków). Nowa osoba musi zarejestrować się z unikalnego linku danego użytkownika.