Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Helion program partnerski - Opinie, Zarobki

Nie potrzeba wiele, by dołączyć do popularnej i wciąż rozwijającej się grupy Helion, zostać ich partnerem i czerpać z tego niemałe korzyści. Zatem przyjrzyjmy sie temu bliżej.

Czy warto korzystać? Helion Zarobki i Opinie

Zdecydowanie tak. Zwłaszcza gdy chcesz dołączyć e-biznesu i dobrze przy tym zarobić w prosty sposób. Będzie mógł umieszczać we własnym serwisie wiele ciekawych treści dla swoich odbiorców, a do tego przyciągniesz nowych klientów oraz czytelników. Wystarczy jedynie dołączyć do jednego z najlepszych programów partnerskich w Polsce.

Na czym polega program partnerski Helion ?

Po zarejestrowaniu się poprzez odpowiedni formularz otrzymasz dostęp do swojego indywidualnego panelu, który zawiera zestaw skryptów i pluginów z dołączonym do tego przewodnikiem. Ponadto znajdują się tu statystyki dotyczące Twojego konta. Po odpowiednim wdrożeniu  nie będziesz musiał nic więcej robić. Cały system działa bezobsługowo.

Dołączyć do programu może każdy, kto posiada własną stronę i chciałby zarabiać z prowizji od sprzedaży książek grupy Helion.

Jakie daje korzyści - Zarobki

  • dodatkowo źródło przychodów - dzięki temu systemowi otrzymasz prowizję od każdej sprzedaży, dzięki temu możesz czerpać prawdziwy dochód z własnej strony internetowej;
  • unikalna oferta - otrzymasz dostęp do książek, e-booków, a także kursów, które są przeznaczone jedynie dla osób biorących udział w programie;
  • fragmenty książek - będzie mógł dodawać je na swoją stronę i dasz dostęp odbiorcom do wartościowych treści;
  • eCommerce na Twojej stronie - pokażemy Ci jak prowadzić własny internetowy biznes i dobrze na tym zarabiać.

Ile można zyskać i zarobić z Helion?

Zależy to od tego, jak wiele osób dokona zakupów na stronie helion.pl po przejściu z Twojego serwisu. Użytkownicy mają na to 30 dni. Za każdym razem, gdy zostanie dokonana sprzedaż, prowizja 5% będzie doliczona do Twojego konta. Do rozliczenia dochodzi, gdy wartość osiągnie 50 PLN. Jeśli nie, zostanie doliczona do kolejnego miesiąca.