Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

BigShortBets ($BSB) - Projekt Rafała Zaorskiego

Chciałbym dzisiaj podjąć z wami dyskusję na temat projektu BigShortBets. Wczoraj widziałem w sieci wstępny projekt od środka jak ma wyglądać całe narzędzie i wygląda bardzo spoko. Trzeba przyznać że widać że chłopaki pracują nad narzędziem.

Zastanawiam się skąd BigShortBets weźmie pierwsze konkretne informacje za które ludzie będą chcieli zapłacić i właśnie w tym miejscu się podzielić. Nikogo nie będzie interesowała jakaś analiza techniczna i informacje kupuj teraz. Tylko faktycznie realne tajne dane. Dodarcie do takich informacji może być trudne a osoba, która będzie chciała się tym podzielić musi być świadoma jak można na tym zarobić.. Nie każdy dobry informator musi wiedzieć o tym jak działa BigShortBets.

Dodatkowo nie każdą informację można zmonetyzować lub nie jest dla każdego istotna.

Cały projekt zapowiada się ciekawie. A wy jakie macie opinie na temat projektu Rafała BigShortBets ?

Mnie zastanawiają kwestie prawne. Jednak Rafał podpisuje się pod tym projektem a nawet jeżeli zaczną na nim pojawiać się kontrowersyjne informacje i wypływać to pierwsze co będę pukać do drzwi właśnie Rafała...
Odważnie bo ma bardzo mocne ambicje ale czy podpisywanie się pod tym swoim nazwiskiem jest najlepszym pomysłem ? Do promocji projektu oczywiście ale jak się rozkręci...

Też mam obawy czy był to dobry pomysł Rafała że podpisuje się pod takim projektem własnym nazwiskiem. W momencie jak projekt wypali i rozrośnie się na skalę światową może mieć swoje konsekwencje. Na pewno nazwisko pomogło mu w Polsce w zbiórce kasy.