fbpx

Ethereum Meetup Poland już jutro w warszawskim Google Campus

Już jutro, czyli 8 sierpnia o godz. 18.30, w warszawskim Google Campus, przy ul. Ząbkowskiej 33C, odbędzie się Ethereum Meetup Poland. Jest to wydarzenie dedykowane wszystkim zainteresowanym technologią blockchain, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w jej rozwoju.

Organizatorem wydarzenia jest firma EthWorks, która jako pierwsza w Polsce zajęła się realizacją projektów blockchainowych na globalną skalę. Doświadczenia z blockchainem w firmie sięgają 2013 roku, a wśród klientów znaleźli się m.in. Bitcoin.org, IOTA, UTRUST, Aragon, Ambrosus i inne firmy z czołówki świata kryptowalut.

Ethereum Meetup Poland to świetna okazja dla tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z blockchainem i poznać jego realne zastosowania, w oparciu o przeprowadzone wdrożenia. Będzie to również szansa dla twórców projektów, którzy szukają deweloperów do swoich zespołów.

Prelegentem będzie Aleksander Kampa z firmy Sikoba, która zajmuje się tworzeniem systemów finansowych opartych o zdecentralizowane rozwiązania. Opowie o doświadczeniach we wdrażaniu blockchaina na masowym rynku, bazując na platformie IOU tworzonej przez jego zespół.

Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące s-node’ów, czyli bezpiecznej i wydajnej architektury dla globalnych zastosowań. Dyrektor firmy Sikoba powie również o tym jak projekt uporał się z istotnym problemem blockchaina, jakim jest optymalizacja protokołu konsensusu.

Aleksander Kampa jest badaczem teorii monetarnej i założycielem Sikoba, która buduje zdecentralizowaną platformę IOU typu peer-to-peer, wykorzystującą technologię blockchain. Zajmuje się także rozwojem technologii smart kontraktów. Sprawuje również stanowisko Senior Technical Expert w Blockchain Competence Centre w Komisji Europejskiej.

Wskazówki dojazdu

Zespół CryptoProfit będzie na miejscu, więc zobaczenia jutro o 18:30 na warszawskim Google Campusie.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 10,381.31
ethereum
Ethereum (ETH) $ 189.99
ripple
XRP (XRP) $ 0.278328
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 316.71
litecoin
Litecoin (LTC) $ 75.59
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 27.67
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.63
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 136.01
monero
Monero (XMR) $ 83.66