fbpx

Ethereum Meetup Poland na zakończenie lata

Na zakończenie lata entuzjastów blochaina czeka interesujące wydarzenie. W piątek 21 września o godz. 18:30 na warszawskim Google Campusie odbędzie się Ethereum Meetup Poland, organizowany przez firmę Ethworks. Tym razem na event zostali zaproszeni przedstawiciele projektów Fluence oraz Parity Technologies. Eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami w rozwoju technologii.

Co nas czeka na Ethereum Meetup Poland?

1. “Budowanie zdecentralizowanej infrastruktury danych” – Evgeny Ponomarev, dyrektor generalny i współzałożyciel projektu Fluence

Budowanie solidnego, zdecentralizowanego środowiska, które nie ogranicza się do naśladowania możliwości obecnych scentralizowanych rozwiązań, ale otworzy nowe, nie jest łatwym zadaniem. Evgeny Ponomarev opowie o problemach związanych z łączeniem IT, ekonomii i teorii gier, z którymi mierzy się zespół i przedstawi opracowane rozwiązania. Ekspert omówi proces tworzenia zdecentralizowanej sieci zdolnej do przechowywania i przetwarzania danych.

Fluence to sieć niezależnych węzłów, które zapewniają zdecentralizowany protokół przetwarzania danych z szyfrowaniem end-to-end. Sieć Fluence zapewnia niezawodne narzędzia do przechowywania i przetwarzania danych, których obecnie brakuje w obszarze blockchain (te, które już istnieją, nie są skalowalne).

2. “Parity Substrate: Blockchainowy Framework z magicznymi mocami” – Jack Fransham, Core Developer w projekcie Parity Technologie

Parity Technologies skupia się na tworzeniu Internetu 3.0 w oparciu o blockchain. Korzystając z rozwiązań Parity będzie możliwa większa decentralizacja sieci, a internet przestanie być własnością kilku firm, jak jest obecnie. Celem jest aby dane były w większym stopniu kontrolowane przez użytkowników, dzięki sieciom peer-to-peer.

Jack Fransham jest głównym programistą w projekcie Parity Technologies. Najbardziej skupia się na wydajność oraz projekcie interfejsu API. Sam określa się jako “kujona w kodowaniu”. Tworzył kod w językach takich jak Rust, Python, Vimscript,  Zig i wielu innych.

UWAGA: Wydarzenie będzie nagrywane, ale nie będzie transmitowane na żywo

Po zakończeniu prezentacji będzie czas na networking i osobiste rozmowy z prelegentami. Organizatorzy zapewniają zimne piwo, napoje oraz pizzę, więc nikt nie wyjdzie głodny ani spragniony.

Czas i miejsce wydarzenia

Piątek, 21 września 2018
Czas spotkania: 18:30 – 21:00
Google Campus Warsaw, Ząbkowska 33C, 03-736 Warszawa

Wskazówki dojazdu

Do zobaczenia na miejscu!

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,215.25
ethereum
Ethereum (ETH) $ 144.13
xrp
XRP (XRP) $ 0.220037
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 206.79
litecoin
Litecoin (LTC) $ 43.58
eos
EOS (EOS) $ 2.56
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 14.69
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 92.59
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.75