Ethereum ma sporą szansą na osiągnięcie wyceny powyżej 370 $

Jak zapewne wiecie dotychczasowa wycena Ethereum (ETH) przemieszczała się w niewielkim zakresie konsolidacyjnym. Jednak na chwilę obecną wyraźnie…
Virtual Ethereum coin currency finance money on computer laptop keyboard

Jak zapewne wiecie dotychczasowa wycena Ethereum (ETH) przemieszczała się w niewielkim zakresie konsolidacyjnym. Jednak na chwilę obecną wyraźnie widać, że notowania wspomnianej waluty cyfrowej najpierw przekroczyły górne ograniczenie ruchu wracając w szybkim tempie do zakresu konsolidacji. Dodatkowo nieco później przekroczone zostało dolne ograniczenie. W związku z czym na chwilę obecną  kurs Ehtereum (ETH) znajduje się kilkadziesiąt dolarów (USD) poniżej zakresu wsparcia. Czy tym razem również powtórzy się scenariusz w którym inwestorzy zajmujący się rynkiem aktywów cyfrowych doczekają się powrotu wspomnianej kryptowaluty?

Para ETH/USD ma sporą szansą na powrót wyceny przekraczającej poziom oporu ustalony na 370 dolarów (USD)

Analizując bieżące wykresy wyceny Ethereum (ETH) będącej nie tylko jedną z najpopularniejszych, ale również najlepiej rozpoznawalnych walut cyfrowych, widzimy że ostatnie wyłamanie wsparcia cenowego z poziomu 360 dolarów za walutę jest swoistą oznaką słabości. Nie zmienia to jednak faktu,że Ethereum (ETH) skutecznie ochroniło się przed kolejnymi spadkami. Pozwala to sądzić, że rynek na którym funkcjonuje od tak dawna ma szansę na efekt odbicia. Dlatego też naszym daniem aktualne analizowanie nie tylko bieżących, ale także kolejnych sesji należy rozpatrywać przy pomocy pryzmatu umożliwiającego powrót tej kryptowaluty powyżej zakresu wsparcia.

Jak zapewne wiecie najistotniejszym lokalnym wsparciem niższego interwału czasowego dla Ethereum (ETH) na chwilę obecną będzie zakres 310 dolarów (USD). Dlaczego? Ponieważ właśnie na tym poziomie miała miejsce zauważalna zaszła reakcja na obronę wykresu. Dlatego też, jeżeli wspomnianej wcześniej kryptowalucie nie uda się przełamanie tegoż dołka będzie można pokusić się o doszukiwanie kolejnych sygnałów sprzyjających do dokonywania jej zakupu.

Wycena Ethereum (ETH) na poziomie 346 dolarów (USD) – waluta cyfrowa ma dużą szansę na powrót kursu powyżej 370 dolarów (USD)

Krótko mówiąc, jeżeli w trakcie nadchodzących sesji Ethereum (ETH) będzie wykonywało korektę, przy jednoczesnym utrzymaniu dołka, z zachowaniem odpowiedniego R:R należy interpretować to jako kolejne wygenerowanie ruchu wzrostowego. Zdaniem znawców tematu celem waluty cyfrowej o której mowa najprawdopodobniej będzie pułap 370 dolarów (USD). Dlaczego akurat taki? Ponieważ jest on potwierdzeniem wyłamanego oporu (zgodnie z obowiązująca zasadą ZZB jest to opór), następnie dojdzie do powrotu do osiągniętego wcześniej zakresu konsolidacji.

Naszym zdaniem warto bacznie przyglądać się nadchodzącym sesja na parze ETH/USD w celu wyłapania kolejnych sygnałów sprzyjających do dokonania korzystnego zakupu. A Waszym zdaniem czego należy się spodziewać? Czy znana waluta cyfrowa jaką bez wątpienia jest Ethereum (ETH) zachowa się zgodnie z oczekiwaniami nie tylko analityków, ale również inwestorów? Czy historia również tym razem zatoczy pełne koło i da nam swoistą powtórkę?

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts