fbpx

Dorobiłeś się na kryptowalutach? Ta firma sprzeda ci Lambo za BTC

Amerykańska firma oferująca ekskluzywne towary kryptowalutowym krezusom od dziś akceptuje Bitcoin Cash. The White Company założona przez byłego członka zarządu Formuły 1 i LVMH, Elizabeth White, oferuje produkty luksusowych marek z najwyższej półki, w tym zegarki i samochody sportowe. Początkowo akceptowała tylko BTC, LTC i ETH.

Kryptowaluty uczyniły wiele osób milionerami, a że popyt tworzy podaż, to zaczęły powstawać firmy oferujące im specjalne usługi. 2 tygodnie temu opisaliśmy jedną z nich – Xapo. Dziś przedstawiamy kolejną.

Celem The White Company jest wypełnienie niszy na rynku. Dzięki ich usługom klienci, którzy cenią sobie dyskrecję, mogą zakupić na stronie firmy takie przedmioty jak dzieła sztuki, luksusowe samochody, zegarki, biżuterii czy sztabki złota. Z tego powodu akceptuje ona wyłącznie kryptowaluty. Początkowo przyjmowane były 3 kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin i Ether. Firma ogłosiła jednak dodanie obsługi Bitcoin Cash.
Jednocześnie zapowiedziała porzucenie Litecoina.

Elizabeth White powiedziała:

„Zaufanie ma oczywiście kluczowe znaczenie w tej branży i z zainteresowaniem obserwowałam rozwój Bitcoin Cash oraz jego early-adopterów. Wierzę, że The White Company i Bitcoin Cash są naturalnymi partnerami”.

The White Company nie ogranicza się do towarów oferowanych w swoim sklepie internetowym. Jak wyjaśnia FAQ, klient może zakupić wszystko, co tylko zechce. Wystarczy skontaktować się z firmą, a ona zajmie się resztą. Towary dostarczane są do każdego miejsca na świecie wybraną przez klienta metodą dostawy. Jeśli klient chce pozostać całkowicie anonimowy, nie ma z tym problemu. Oprócz telefonu i e-maila skontaktować można się przez komunikator Telegram lub Signal. Co ciekawe, firma zajmuje się również skupem przedmiotów za kryptowaluty oraz pośredniczeniem w transakcjach między klientami.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz