fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: DeepCloud AI = 10$ za 4 minuty pracy

Dziś mamy dla Ciebie airdrop DeepCloud AI, w którym do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty o szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi ok. 10$, wypłacane w tokenach projektu. Airdropa wykonasz w około 4 minuty.

Czym są airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz “czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Airdrop DeepCloud AI

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

DeepCloud AI zapewnia rynek do odsprzedaży nadprogramowej mocy obliczeniowej oraz przestrzeni dyskowej dla korporacji jak i klientów indywidualnych. Wszystko to z pomocą zdecentralizowanej chmury i silnika parującego wspieranego przez AI. Wszystkie transakcje odbywają się na blockchainie z pomocą smart contracts. Dodatkowo DeepCloud AI oferuje rynek dla programistów DApps, gdzie będzie można handlować zweryfikowanymi zdecentralizowanymi aplikacjami.

STRONA PROJEKTU: https://www.deepcloudai.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 10 USD

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

  • adres emial
  • konto na Telegramie
  • konto na Twitter
  • konto na Bitcointalk (opcjonalnie)
  • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

1. Kliknij ten LINK, aby rozpocząć rozmowę z botem na Telegramie.
2. Dołącz do ich grupy na Telegramie
3. Obserwuj ich Twittera i retweetnij coś co Cię zainteresuje
4. Podaj botu swoją nazwę użytkownika Twitter oraz swój adres email. Nie zapomnij potwierdzić swojej subskrypcji na maila
5. Wypełnij quiz w formularzu google. Odpowiedzi: 1 – Smart Cities, TV Service Providers, Supply Chain Management; 2 – After the ICO is over; 3 – Decentralized Cloud Computing, Web 3.0 dApp Development, IoT Integrations; 4 – 40%; 5 – Quarter of a Dollar; 6 – Vote for development of horizontal partitioning and off-chains; 7 – Nokia; 8 – All of the above; 9 – ETH; 10 – Max Rye; 11 – Sidechains & Sharding
6. (Opcjonalnie) Zadaj merytoryczne pytanie dotyczące projektu na wątku Bitcointalk – otrzymasz za to dodatkowe 8 tokenów
7. Podaj botu swój adres portfela ETH (NIE portfel giełdowy!)

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w ilości 8 tokenów projektu.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 10,668.21
ethereum
Ethereum (ETH) $ 197.21
ripple
XRP (XRP) $ 0.274552
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 316.69
litecoin
Litecoin (LTC) $ 75.11
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 28.20
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.64
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 140.58
monero
Monero (XMR) $ 86.44