fbpx

Decentralized Solutions Academy – naucz się blockchaina na Akademii Leona Koźmińskiego

Decentralized Solutions Academy jest pierwszą instytucją edukacyjną w Polsce, która zajmie się nauczaniem technologii rozproszonych rejestrów i zdecentralizowanych rozwiązań. DS Academy rozpocznie działalność od wyjątkowej trzydniowej konferencji pod patronatem Akademii Leona Koźmińskiego, gdzie zaprezentuje innowacyjne akademickie podejście do wyzwań i możliwości, jakie niesie ze sobą technologia blockchain.

Od 17 do 21 września 2018 roku na kampusie Akademii Leona Koźmińskiego zostanie poświęcone trzy dni dla nauki i networkingu w zakresie zdecentralizowanych rozwiązań. 20 wykładów i warsztatów związanymi z technologią blockchain, ICOs, kryptoekonomią, przepisami prawnymi, produktami kryptograficznymi, pozyskiwaniem kapitału, jak również inteligentnymi kontraktami.

I edycja DS Academy

I edycja DS Academy obejmie kluczowe tematy w zakresie kryptowalut i tokenów, zaprezentowanych w formie dynamicznych, prowokujących do myślenia wykładów i warsztatów obejmujących między innymi takie zagadnienia jak pozyskiwanie kapitału za pomocą kryptowalut, handel, przechowywanie i wydobywanie kryptowalut, a także Proof-of-Work, Proof-of-Stake, Proof-of-Believability. Podczas wykładów prelegenci podzielą się własnymi doświadczeniami na podstawie przeprowadzonych ICOs, a także poruszą tematykę przepisów i ochrony inwestorów, a także zagrożeń egzystencjalnych, z jakimi boryka się dziś rynek.

Do listy wykładowców zaliczają się Aaron Cunningham, community manager w IOST (blockchain IOST jest zdecentralizowaną platformą do tworzenia aplikacji w tej technologii), Tomasz Kozar, specjalista ds. Technologii chmury w firmie Microsoft, Katarzyna Lasota Heller, prawnik, specjalista ds. międzynarodowych regulacji w dziedzinie kryptowalut.

Pod patronatem Akademii Koźmińskiego uczestnicy konferencji otrzymają certyfikat od DS Academy, który może pomóc im w ich karierze zostania ekspertem ds. blockchain.

“Zawrotny wzrost cen i popularności kryptowalut w 2017 r. spowodował ogromny szum medialny, co również doprowadziło do powstania wielu mitów i fałszywych przekonań na temat zdecentralizowanych rozwiązań. W Decentralized Solutions Academy dążymy do demistyfikacji konceptów blockchain, DLT i ICO, aby przede wszystkim wspomagać realizację innowacyjnych pomysłów, i uniknąć promowania nierealistycznych projektów wspieranych przez marketingowe sztuczki. W celu osiągnięcia tego, nawiązaliśmy współpracę z Akademią Leona Koźmińskiego, jednym z najlepszych prywatnych uniwersytetów w Europie Środkowo – Wschodniej. Ich otwartość na innowacje, nowatorskie i akademickie podejście do technologii zmieniającej dzisiejszy biznes gwarantuje spopularyzowanie wiedzy w tym zakresie.” – mówi Ahmad Piraiee, współzałożyciel DS Academy.

Decentralized Solutions Academy jest wspierana przez Blockchain Alliance, który jest jedną z wiodących społeczności organizującej eventy blockchain w Polsce. Trzydniowa konferencja odbędzie się w siedzibie Koźmińskiego w Warszawie w dniach od 17 do 21 września 2018 r. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Decentralized Solutions Academy i zakupić bilet, odwiedź stronę http://dsacademy.io/

O Akademii Decentralized Solutions

Decentralized Solutions Academy ma na celu dostarczanie kompleksowych wykładów edukacyjnych i warsztatów na szybko rozwijających się rynkach technologii zdecentralizowanych, blockchain i kryptowalut. Zespół DS Academy, kierowany przez weteranów branży, przed nawiązaniem współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego, spędził wiele lat współpracując z leaderami ekosystemu blockchain w Polsce i za granicą. To doświadczenie pozwoli, aby dostarczyć nowoczesne rozwiązania edukacyjne w celu osiągnięcia skutecznej implementacji przedsięwzięć technologicznych i ich sukcesu komercyjnego.

O Akademii Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest prywatną szkoła biznesu w Warszawie, uznawana jest za “najlepiej ocenianą prywatną uczelnię w Polsce”. Założona w 1993 r. została nazwana imieniem Leona Koźmińskiego, polskiego profesora ekonomii i przedsiębiorczości, a także ojca Andrzeja Koźmińskiego – założyciela i pierwszego rektora szkoły. Jest to jedna z najlepszych szkół biznesu na świecie, zaliczana do najlepszych campusów edukacyjnych w Centralnej i Wschodniej Europie (w ESCP od 2015 roku). Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią wyższą w Polsce posiadającą akredytację tak zwanej potrójnej korony (EQUIS, AMBA, AACSB). Mniej niż 1% dostawców usług edukacji biznesowej na świecie posiada te trzy główne międzynarodowe akredytacje jakości. The Financial Times nazwał Akademię Koźmińskiego jedną z najlepszych szkół biznesu w Polsce i Europie Środkowej.

Media społecznościowe:

Strona www: http://dsacademy.io/
Facebook: https://www.facebook.com/dsacademyio/
Twitter: https://twitter.com/DSAcademyio

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 10,084.49
ethereum
Ethereum (ETH) $ 178.60
ripple
XRP (XRP) $ 0.256738
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.15
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.96
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.78
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 21.86
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 125.97
monero
Monero (XMR) $ 71.98