fbpx

Daria Gaca w 5 odcinku programu “Szpilki na Bitcoinie”

Seria „Szpilki na Bitcoinie” stworzona przez Mike’a Satoshiego jest unikatową w skali polskiego Youtube’a serią wywiadów z kobietami świata technologii blockchain i kryptowalut, a także światów powiązanych. W tej serii, Mike będzie przeprowadzał wywiady z kobietami, które zajmują się całym spektrum zadań, począwszy od samej technologii blockchain, poprzez trading, analizę techniczną, a także kwestie podatkowe i prawne.

Chociaż statystyki mówią, że tylko 10% społeczności krypto to kobiety, to ilość ich cały czas rośnie, a wiele z nich w żadnym stopniu nie ustępuje swoim męskim odpowiednikom, jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności. Co więcej stwierdziliśmy, że w wielu dziedzinach kobiety są bardziej skrupulatne i sumienne niż mężczyźni.

Cukierkowa konwencja graficzna ma wywoływać w widzu poczucie, że tematy poruszane w odcinku będą lekkie, łatwe i mało poważne. Jednak kwestie poruszane są jak najbardziej poważne i rzeczowe, a rozmówczynie pokazują, że są ekspertkami w swojej dziedzinie.
To właśnie stanowi główny cel serii. Przełamanie stereotypów i pokazanie, że w parze z pięknym ciałem idzie także piękny umysł.

W kolejnym odcinku z serii gościem jest Daria Gaca, znana powszechnie jak CryptoDaria. Jest on analitykiem rynku, ekspertem od analizy projektów ICO, a także marketingu i doradztwa. Daria uczestniczy i współtworzy nową inicjatywę o nazwie ICO & Crypto Angels, która ma na celu komercyjną pomoc i doradztwo projektom kryptowalutowym w fazie ICO i nie tylko.

W trakcie rozmowy Daria i Mike poruszają takie tematy ja analiza fundamentalna, obecna sytuacja na rynku, scamy i wiele, wiele innych.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,242.88
ethereum
Ethereum (ETH) $ 187.73
ripple
XRP (XRP) $ 0.290157
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 292.76
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 62.00
eos
EOS (EOS) $ 3.50
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 20.40
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 134.29
stellar
Stellar (XLM) $ 0.074915