fbpx

Czy TRON (TRX) ma szanse wyprzedzić Ethereum?

Niedawne ogłoszenie założyciela TRON (TRX), Justin Sun’a, mówi, że MainNet  ma już ponad 100 tysięcy zarejestrowanych kont. Sun wierzy, że rejestracji wkrótce pojawi się znacznie więcej dzięki “Virtual Machine” TRON’a.

MainNet TRON’a osiąga 100k użytkowników

Nie można zaprzeczyć, że TRON (TRX) w tym roku zrobił ogromny postęp, mimo że rok 2018 był do tej pory jednym z najmniej przyjaznych kryptowalutom okresem w ostatniej dekadzie. Projekt walczy, by sytuacja rynkowa nie wpływała na jego rozwój, ze względu na to, iż ma zbyt wiele osiągnięć do realizacji. Większość z nich pojawiła się w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Co więcej, altcoin TRX wydaje się stawać coraz silniejszy i bardziej odporny na negatywną sytuacje rynku.  Dzięki dużej ilości pozytywnych ogłoszeń pojawiających się na Twitterze od Justin’a Sun popularność tego coina znacznie wzrosła. Coraz więcej osób dowiaduje się o TRON’ie, ucząc się o nim i dołączając do jego już “niewiarygodnie” wielkiej społeczności.

W rzeczywistości, mimo że TRON wprowadził MainNet zaledwie dwa miesiące temu, Justin Sun twierdzi, że ma już ponad 100 000 zarejestrowanych kont. Społeczność oczekuje, że “maszyna wirtualna” (TVM) przyciągnie jeszcze więcej użytkowników, a Sun wydaje się być pewien, że nowy “tajny projekt”, projekt Atlas dostrzeże, że ta liczba ostatecznie osiągnie 100 milionów. Czy taki wynik jest możliwy? Dodatkowo TRX osiągnął już 1159761 bloków. Ostatnio nawet wielu entuzjastów TRX zaczęło się zastanawiać, czy rzeczywiście projekt ten może być na drodze do przebicia Ethereum (ETH), tak jak obiecał Sun.

TRON (TRX) przed i po uruchomieniu MainNet

Jak wspomniano powyżej, był to ważny rok dla TRON’a i wiele zmian zaszło w jego ekosystemie. Zanim MainNet został uruchomiony 25 czerwca, TRON był nadal w sieci Ethereum i używał standardu tokera ERC-20. Wielu uważało, że TRON odwróci się od Ethereum, gdy tylko uzyska możliwość opuszczenia swojej rodowitej sieci i stanie się jej głównym rywalem. Mnóstwo specjalistów z branży wróżyło świetlaną przyszłość dla tego projekty jak tylko przejdzie na swój własny blockchain.

Uruchomiono MainNet i nastąpił okres stagnacji. Mimo tego, zespół Sun’a kontynuował dalszy rozwój, przynosząc coraz więcej partnerów, nowe produkty, i oczywiście TRON kontynuował swoją misję, aby zlikwidować przepaść między nim a ETH. Ogólnie rzecz biorąc, TRON nigdy nie porzucił celu, jakim jest stanie się najlepszą platformą.

Kilkukrotnie uruchamiał programy wyngrodzeń za błędy i nagradzał swoją społeczność za każdy wkład, jaki wnieśli. Dodatkowo podjęto kilka kroków w kierunku rozszerzenia codziennego użytku poprzez zawieranie umów partnerskich w Wielkiej Brytanii oraz z usługami taksówkarskimi w Hiszpanii.

Gdy TRON znajdował się na pierwszych stronach mediów, pojawiła się jedna z większych współprac, mianowicie z  Pornhub, który zaakceptował TRX jako opcję płatności. Pornhub to pikuś w porównaniu z jednym z ostatnich wydarzeń jakim był zakup BitTorrenta przez Sun’a oraz ogłoszenie tajnego projektu. Podczas gdy społeczność zaczynała spekulować, jakie zamiary ma Justin i jego ekipa, oficjalna prezentacja projektu pojawiła się kilka dni temu.

Sun stwierdził, że projekt obejmie łączenie BitTorrenta z TRON, które ma przynieść jeszcze więcej użytkowników i pomóc projekcie działać i rozrastać do 80 razy szybciej niż ETH. Czy pozwoliło to TRX stać się największym zdecentralizowanym ekosystemem jaki znamy dzisiaj?
Czy jest to już sukces projektu, który powoli będzie się wypalał?
Czy może, TRX dopiero się rozkręca i nie zapowiada się by zaprzestał?
Jesteśmy ciekaw Waszych opinii, dajcie nam znać w komentarzach lub na social mediach.Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,870.18
ethereum
Ethereum (ETH) $ 134.96
ripple
XRP (XRP) $ 0.314094
eos
EOS (EOS) $ 3.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.41
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 131.73
tether
Tether (USDT) $ 1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 13.14
stellar
Stellar (XLM) $ 0.085529
tron
TRON (TRX) $ 0.023344