Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/bitshop/domains/cryptoprofit.pl/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 223

Warning: preg_match(): Compilation failed: nothing to repeat at offset 1 in /home/bitshop/domains/cryptoprofit.pl/public_html/wp-includes/class-wp.php on line 224
Czas na platformę NFT stworzoną przez Binance - CryptoProfit.pl

Czas na platformę NFT stworzoną przez Binance

Czas na nową platformę. Binance, czyli giełda kryptowalutowa, ogłosiła wiadomość, że na czerwiec planowane jest uruchomienie nowego rynku,…

Czas na nową platformę. Binance, czyli giełda kryptowalutowa, ogłosiła wiadomość, że na czerwiec planowane jest uruchomienie nowego rynku, który posłuży do kupowania, sprzedawania oraz tworzenia tokenów NFT.

Platforma będzie otwarta dla wszystkich. Będą mogli korzystać z niej użytkownicy szukający standardowych rozwiązań, jak i użytkownicy, którzy pragną zainwestować w aukcje premium.

Z myślą o Ethereum oraz BSC

Największa giełda kryptowalutowa jest gotowa do walki o NFT. Uruchomienie platformy jest przygotowane na obsługę Ethereum (ETH) oraz Binance Smarrt Chain (BSC). Jest to stworzone z myślą o różnych użytkownikach (twórcach, handlowcach, artystach czy muzykach), aby mogli mieć dostęp do miejsca kupowania i sprzedawania niewymiennych tokenów. Planowo rynek ma funkcjonować jak dwie strony monety oraz domy aukcyjne.

Pierwszy z nich będzie zawężony do dzieł eksponatów wysokiej jakości, czyli dzieł sztuki lub znanej muzyki. Szacuje się, że artystom przysługuje 90% dochodów, pozostałe kierowane jest do domów aukcyjnych.

Druga strony monety to typowy rynek handlowy Binance NFT. Użytkownicy będą mogli zgłaszać własne NFT. Będzie wymagana wpłata manipulacyjna, której wartość wynosi 1%. Mimo wszystko twórcy mogą spodziewać się stałego zarabiania 1% w jako tantiem z wpływów.

NFT wciąż jest na fali wznoszącej

Binance jest kolejną, po Coincheck oraz Crypto.com, platformą tego typu.

Sprzedaż niewymiennych tokenów poszła w górę w pierwszym kwartale 2021 roku. Sprzedaż NFT przekroczyła 2 miliardy dolarów w tym okresie. W ujęciu kwartalnym to wzrost o 2627%.

Z przestrzeni NFT korzystają słynni artyści, tacy jak Eminem czy Snoop Dogg.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *