fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: CyberVein + CAREON Chain + MEvU= 22$ za <9 minut pracy

Airdropy CyberVein, CAREON Chain oraz MevU

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: CyberVein, CAREON Chain oraz MEvU o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 22$  wypłacane, rzecz jasna w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w około 9 minut. Jak wykonać owe Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Do dzieła – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną 😉

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując Airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując Airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując Airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc Airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

#1 Airdrop CyberVein

Krótki Opis Projektu

CyberVein to sieć korzystająca z blokchcian, która pozwala na zdecentralizowane zarządzanie nawet najbardziej kompleksowymi katalogami i bazami danych. Dodatkowo jako pierwsza sieć jest w stanie zrobić wszystko na blockchainie bez potrzeby pomocy ze strony scentralizowanych dostawców miejsca do przechowywania danych. Podobnie jak internet publiczną siecią, łączącą pomniejsze sieci, tak CyberVein jest publiczną siecią niezmiennych baz danych, na których informacja może w prosty sposób zostać odnaleziona, otworzona i udostępniona.

Strona Internetowa: https://www.cybervein.org/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 6 USD

Czas potrzebny na wykonanie zadań: 2 minuty 30 sekund

Jakich zasobów potrzeba aby otrzymać darmowe kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • konto na Reddit
 • konto na Youtube
 • adres ETH

Jak uzyskać darmowe kryptowaluty?

1. Aby wziąć udział w Airdropie wejdź tutaj: LINK
2. Wypełnij 3 zadania z listy. Po kliknięciu na odpowiednie pole system będzie automatycznie dołączał Cię do odpowiednich mediów, podawał Ci ikonki do udostępniania/ lajkowania. W przypadku Twittera po tym jak zautomatyzujesz CyberVein on sam doda tweeta na Twojego walla
3. Po wypełnieniu wybranych 3 zadań kliknij duży zielony przycisk “claim”. Aby otrzymać Airdrop wystarczy jeszcze podać adres portfela ETH

Opcjonalnie: Możesz polecić Airdrop znajomym, dzięki czemu zarówno oni jak i Ty otrzymacie dodatkowe darmowe kryptowaluty.

#2 Airdrop CAREON Chain

Krótki Opis Projektu

CAREON Chain to platforma, która zjednoczy wszystkie badania nad technologią hybrydową z całego świata w jednym miejscu. Jest to zdecentralizowana sieć blockchain, która pozwala na przechowywania wszystkich praca badawczych od projektów uniwersyteckich po badania poparte naukowymi doświadczeniami.

Strona Internetowa: https://www.careonchain.io

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 11 USD

Czas potrzebny na wykonanie zadań: 2 minuty

Jakich zasobów potrzeba aby otrzymać darmowe kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter

Jak uzyskać darmowe kryptowaluty?

1. Aby wziąć udział w Airdropie wejdź w ten link i zarejestruj się na platformie: LINK
2. Podczas rejestracji podaj swój adres email, imię i kraj.
3. Wypełnij także dwa proste zadania, dołącz do ich Telegrama i obserwuj ich Twittera oraz podaj nazwę użytkownika, którą posługujesz się w tych mediach
4. Nie zapomnij także zaznaczyć odpowiednich zgód i oświadczeń.

Opcjonalnie: Możesz polecić Airdrop znajomym, dzięki czemu zarówno oni jak i Ty otrzymacie dodatkowe darmowe kryptowaluty.

Dodatkowo: Swoje darmowe kryptowaluty, będziesz mógł wypłacić z platformy dopiero po ICO, dlatego najlepiej dodaj stronę projektu do ulubionych zakładek i zapisz sobie datę końca ICO jak już zostanie ona ogłoszona.

#3 Airdrop MevU

Krótki Opis Projektu

MEvU to zdecentralizowana sieć oparta o blockchain, która pozwala ludziom obstawiać dosłownie wszystko, kiedy tylko chcą i z kim tylko zechcą. Na tej platformie może zamienić dosłownie każdą sytuację na zakład społecznościowy. Kto szybciej wypije lub zje, kto wygra następną rundę golfa albo jako pierwszy straci 10 kilo, możesz szukać lub samemu dawać takie zakłady jakie tylko chcesz.

Strona Internetowa: https://www.mevu.bet/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 5 USD

Czas potrzebny na wykonanie zadań: 3 minuty

Jakich zasobów potrzeba aby otrzymać darmowe kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • adres portfela ETH

Jak uzyskać darmowe kryptowaluty?

1. Aby wziąć udział w Airdropie wejdź w ten link i rozpocznij czat z Botem na Telegramie: LINK
2. Bot poprosi Cię o dołączenie do ich Telegrama oraz uzupełnienie danych
3. Podaj Botu swój adres email, nazwę użytkownika na Twitterze oraz adres ETH
4. Bot poprosi Cię o obserwowanie 4 kont na Twitterze oraz o pulubienie i retweet 1 tweeta.
5. W naszym przypadku weryfikacja zadań przez Bota trwała kilkanaście minut, po tym czasie nasze darmowe kryptowaluty były już widoczne w “Your earned balance”

Opcjonalnie: Możesz polecić Airdrop znajomym, dzięki czemu zarówno oni jak i Ty otrzymacie dodatkowe darmowe kryptowaluty.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie Airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać Airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz Darmowe Kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora Airdropa, a nie od nas.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz