Crypto Genius – Trade Bot dla Bitcoin – Opinie

 Platformy zautomatyzowane, które wspomagają wymianę kryptowalut w tejże branży już nie dziwią absolutnie nikogo. Od przybytku tak naprawdę…
 Platformy zautomatyzowane, które wspomagają wymianę kryptowalut w tejże branży już nie dziwią absolutnie nikogo. Od przybytku tak naprawdę głowa nie boli. Ich większa ich ilość na rynku, to tym samym lepsza oraz ciekawsza oferta dla posiadany portfeli cyfrowych walut. Jedną z nich jest Crypto Genius. W poniższej recenzji sprawdzimy samą ofertę platformy oraz także ocenimy na ile jest ona bezpieczna w wypracowaniu dochodów pasywnych w ramach samego handlu kryptowalut.

Podstawy w działaniu Crypto Genius

Crypto Genius pozwala nam zautomatyzować w pełni handel kryptowalutami. Witryna ta oferuje takie podstawowe usługi jak sprzedaż cyfrowych walut czy też ich zakup. Warto także zaznaczyć, że Crypto Genius jest systemem jak najbardziej samodzielnym. Jego mechanika pozwala nam na obrót posiadanymi środkami bez kompletnej potrzeby wykonywania samodzielnego wszelkich transakcji. System korzysta z algorytmu unikatowego podejmującego decyzje kluczowe za właściciela portfela.

Jak to w ogóle działa? Po zarejestrowaniu konta jest oczywiście wymagany depozyt. Algorytm zaawansowany podejmuje decyzję o nabyciu danej waluty na podstawie analizy wszelkich zgromadzonych informacji. System ten odpowiada jednocześnie za jej sprzedaż, ale także z zyskiem wypracowanym. Właściciele serwisu, przekonują jednocześnie, że nie zamykają się jedynie na samych inwestorów kryptowalut, ale usprawniają interfejs, aby był tak samo przejrzysty oraz intuicyjny także dla tych o wiele mniej zamożnych czy też nawet bezrobotnych, którzy szukają po prostu dodatkowe źródła dochodu pasywnego.

Crypto Genius w praktyce

Podjęte przez sam system transakcyjne decyzje są podejmowane w rzeczywistym czasie, tak aby w momencie prowadzenia wszelkich transakcji mieć wgląd pełny w sytuację aktualną na rynku. Tak samo szybko platforma nam umożliwia przeprowadzenie wymian kluczowych z ich realizacją natychmiastową. Możemy powiedzieć, że jest to bardzo duży plus, na przykład w sytuacji gdy jako sami właściciele portfela chcemy bardzo szybko kupić daną walutę z szansą na sam zysk lub też się jej pozbyć.

System jest wsparty poprzez programistyczne narzędzia, które wedle wszelkich zapewnień umożliwiają identyfikację pełnowymiarową ofert najkorzystniejszych na rynku, jakie w danej chwili istnieją. Tak samo nie jest nam potrzebna żadna wiedza specjalistyczna, do obsługi tychże narzędzi, czy też inwestycyjne umiejętności, ponieważ to właśnie algorytm na siebie bierze decyzję o wypracowaniu zysku z kupna, jak i także sprzedaży.

Środki na koncie oraz stop-loss

Same możliwości wpłaty środków jest przynajmniej kilka, co też jest nie zawsze możliwe. Niektóre platformy jedynie stawiają na dwie czy też czasem trzy formy zasilenia konta. Wpłata na konto, jak i także wypłata środków odbywała się w chwili po wysłaniu zapytania stosownego, co też jest dosyć dużym ułatwieniem. Serwis także stawia na ochronę posiadanych środków przez graczy.

Implementacja wzorców algorytmu pozwala nam na uchronienie się przed jakimikolwiek sytuacjami niepożądanymi. Tak zaprojektowany został, aby w razie czego na bieżąco reagować na wszelkie zmiany zachodzące na rynku oraz się wycofać z transakcji. Warto na uwadze mieć funkcję stop-loss. To swego rodzaju przycisk samego bezpieczeństwo, który każdy użytkownik uruchomić może podczas trwania handlowej sesji. Wówczas algorytm cały czas działa, ale już nie podejmuje żadnych decyzji wiążących i nie przeprowadza żadnych transakcji.

Bezpieczeństwo oraz aplikacja mobilna

Jako, że Crypto Genius się opiera na działaniu handlowych robotów, serwis musi być bardzo bezpieczny pod tym właśnie względem. Wyszukiwanie oraz finalizowanie inwestycji w rzeczywistym czasie znacząco obciąża system, co przyczynić się może do powstania wszelkich problemów potencjalnych z zachowaniem bezpieczeństwo.

Crypto Genius na to znalazło rozwiązanie w postaci weryfikacji przed samym założeniem konta oraz także aktywacji możliwości serwisu. Nie jest w żadnym wypadku możliwe obejście jakoś tego punktu. Crypto Genius jest równocześnie dostępne w ramach mobilnej aplikacji, która jest na tę chwilę dostępna już w ponad stu krajach. Jest to o tyle ważne, że bez względu na samo miejsce przebywania można zawsze mieć przy sobie samą możliwość realizacji transakcji dalszych bez względu na miejsce aktualne przebywania.

Zyski w Crypto Genius

Do samego inwestowania na platformie nie jest kompletnie potrzebna wiedza fachowa na temat niuansów finansowego świata. Sama administracja serwisu umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom skorzystanie z demonstracyjnej wersji. Po rejestracji nie jest kompletnie wymagana wpłata środków, a przejście do sekcji demonstracyjnego handli pozwala wczuć się na chwilę w rolę brokera i to bez potrzeby przeznaczana jakichkolwiek środków na ten cel.

Jest to ukłon w stronę osób nieco mniej obeznanych z tematem, a przy tym rozwiązanie solidne testujące przy okazji same możliwości algorytmu, jak i także tego, jakie daje nam zyski. Co do nich, to właśnie realizacja transakcji z powodzeniem sięga według danych Crypto Genius na poziomie 98 procent. Jest to dosyć sporo. Czy można zatem im zaufać w pełni? Zyski, jakie możemy osiągnąć, są naprawdę bardzo imponujące.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts