Crypto.com oficjalnym sponsorem mistrzostw świata w hokeju

Crypto.com wspólnie z organizacją sportową ujawniła, że NFT stało się sponsorem. Jako oficjalny sponsor  kryptowalutowa platforma będzie funkcjonowała…

Crypto.com wspólnie z organizacją sportową ujawniła, że NFT stało się sponsorem. Jako oficjalny sponsor  kryptowalutowa platforma będzie funkcjonowała przez dwa lata, czego początkiem będą Mistrzostwa Świata 2021, które odbędą się w stolicy Łotwy, Rydze. Jest to pierwszy przypadek, w którym platforma kryptowalutowa sponsoruje międzynarodową imprezę sportową.

Umowa obejmie także turniej fiński, który odbędzie się za rok. Tegoroczny ma zostać rozpoczęty 21 maja.

Crypto.com wydał na Twitterze oświadczenie, zgodnie z którym platforma opublikuje serię specjalnych NFT dla upamiętnienia turnieju. Ta kolekcja ma być dostępna wyłącznie na platformie Crypto.comI, a zawierać ma jedne z najświetniejszych momentów w już 90-letniej historii Mistrzostw Świata organizowanych przez Międzynarodową Federację Hokeja na Lodzie (IIHF).

Sportowe portfolio Crypto.com coraz pokaźniejsze

To już czwarta umowa sportowa Crypto.com w tym roku, w tym druga związana z hokejem. Wcześniejsza dotyczyła m.in sponsorowania finału Pucharu Włoch. Mecz odbędzie sie 19 maja, a zagrają Juventus z Atalantą. Pierwszą natomiast była współpraca Crypto.com z Aston Martin Cognizant, jednego z uczestników Formuły I. Wówczas wypuszczono serię NFT dla upamiętnienie powrotu marki Aston Martin po 60. latach do F1.

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

Dopisując do wszystkich, pierwsza umowa odnosząca się do hokeja na lodzie dotyczy drużyny NHL, The Montreal Canadiens.

Wiarygodność na Europę

Platforma Crypto.com ma siedzibę w Hongkongu, a w tym tygodniu odniosła kolejny sukces. Jest pierwszą platformą tego typu, uzyskującą licencję na wirtualne aktywa finansowe klasy 3 (VFA). Licencję uzyskano od organu finansowego na Malcie.

Certyfikat wydany przez Malta Financial Services Authority (MFSA) daje platformie możliwość wykonywania zleceń w imieniu handlowca, a także pozwala działać jako dealer. Co więcej, licencja zabezpiecza również zasoby wirtualne użytkowników aplikacji, zapewniając im bezpieczeństwo i jest to zgodne z przepisami maltańskimi.

Ponadto na blogu Crypto.com znajduje się informacja o przygotowywaniu MFSA ostatecznej zgody na przyznanie Crypto.com licencji dla instytucji finansowej. Zasadniczo zostało to już zatwierdzone w listopadzie zeszłego roku, ale przy zatwierdzeniu ostatecznym Crypto.com będzie mogła oferować usługi płatnicze i wydawać pieniądze elektroniczne.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts