fbpx

Coinschedule i Trecento Blockchain Capital tworzą fundusz inwestycyjny dla projektów branży blockchain

Coinschedule, brytyjski portal branży blockchain i firma inwestycyjna Trecento Blockchain Capital, 17 października ogłosiły uruchomienie wspólnego przedsięwzięcia pod nazwą “Coinschedule Trecento BC Fund”. Celem funduszu jest inwestycja w spółki z obszaru blockchaina, na wczesnym etapie, w tym nowe tokeny i projekty oferujące udziały.

Serwis Coinschedule został założony w 2016 roku przez dwóch wczesnych uczestników rynku blockchain. Z pomocą naukowców z Uniwersytetu Oxford, Coinschedule opracował unikalny algorytm o nazwie Coinschedule TrustScore. TrustScore może przypisać ocenę wiarygodności do każdego projektu z obszaru blokchain, w oparciu o udostępnione dane.

Firma odkryła, że ​​projekty, które uzyskują wysokie wyniki dzięki algorytmowi TrustScore, mają tendencję do osiągania lepszych wyników w dłuższej perspektywie. Wspólny fundusz wykorzysta te informacje, w połączeniu z doświadczeniem firmy Coinschedule, aby pomóc w doborze najlepszych projektów inwestycyjnych. Następnie zespół Trecento Blockchain Capital dokona dodatkowej oceny inwestycji.

Powstały w 2018 roku Trecento Blockchain Capital to spółka zarządzająca aktywami, w pełni zaangażowana w inwestowanie na rynku Blockchain. Firma należy do grupy Trecento, założonej w 2012 roku przez Alice Lhabouz, właściciela Trecento Asset Management (zarządzającego około 200 mln dolarów w imieniu inwestorów instytucjonalnych). Jest tespół specjalistów ds. Inwestycji i ekspertów w dziedzinie technologii i blockchain. Celem Trecento Blockchain Capital jest generowanie znaczących zysków dla inwestorów poprzez inwestowanie w najlepsze projekty blockchain z perspektywą długoterminową, zgodnie z obowiązującym prawem.

“Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z tak młodym, ale odnoszącym sukcesy zespołem, który może wnieść całą swoją wiedzę i najlepsze praktyki z tradycyjnych rynków finansowych do świata blockchain” – powiedział Alex Buelau, dyrektor generalny Coinschedule.

Alice Lhabouz, założycielka Trecento Blockchain Capital, powiedziała:

“Z niecierpliwością czekamy na wsparcie w finansowaniu niesamowitych projektów blockchain w czasie, gdy wiele obiecujących zespołów ma trudności ze zdobyciem kapitału. Współpraca z Coinschedule pozwoli nam znaleźć “igłę w stogu siana” wśród blockchainowych projektów.”

Fundusz jest odpowiedzią dla inwestorów instytucjonalnych, którzy chcą skorzystać z niesamowitych możliwości biznesowych blockchaina, ze wsparciem regulowanego i profesjonalnego funduszu inwestycyjnego.

Obie firmy ściśle ze sobą współpracują, a Coinschedule Trecento BC Fund zostanie uruchomiony w najbliższych tygodniach, wraz z nową sekcją śledzenia funduszy w portalu Coinschedule.

Więcej informacji na temat Trecento Blockchain Capital: https://trecento-blockchain.capital/
Więcej informacji na temat Coinschedule: https://www.coinschedule.com/
W sprawie zapytań o media wyślij e-mail na adres media@coinschedule.com

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,215.25
ethereum
Ethereum (ETH) $ 144.13
xrp
XRP (XRP) $ 0.220037
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 206.79
litecoin
Litecoin (LTC) $ 43.58
eos
EOS (EOS) $ 2.56
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 14.69
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 92.59
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.75