fbpx

CEO deVere: FOMO instytucji i społeczeństwa wywinduje cenę BTC do końca 2018

Cena Bitcoina, jak (na tę branżę) jest wyjątkowo stabilna już od dłuższego czasu. Jednakże CEO deVere twierdzi, że obecna akumulacja niedługo dobiegnie końca, i niebawem zacznie się FOMO, które wywinduje cenę BTC w górę, jeszcze przed końcem roku.

Widzimy spadki w obrocie Bitcoinem, obecnie w skali 24-godzinnej jest to ok. 4 mld. $. Dominacja Bitcoina na rynku kryptowalut również spadła do 51.3%, ze szczytowych 58% w połowie września – od tego czasu obserwujemy ciągłe spadki w procentowym udziale BTC na rynku.

Bitcoin i inne kryptowaluty “na krawędzi wystrzału”

Według Nigela Green, CEO deVere Group, niezależnej organizacji zajmującej się doradztwem inwestycyjnym, FOMO wywinduje cenę nie tylko BTC ale i innych kryptowalut – jeszcze przed końcem 2018.

Wcześniej Green wypowiadał się również na temat Ripple. Według niego cena za XRP ma wynieść 1$ w tym roku. Teraz dzieli się swoimi optymistycznymi poglądami na temat Bitcoina i innych kryptowalut:

“Bitcoin oraz inne kryptowaluty, jak wierzę, są na krawędzi prawdziwego światowego wystrzału. Jest to głównie spowodowane FOMO”

W kwestii mainstreamizacji oraz wejścia inwestorów instytucjonalnych, Green mówi, że:

“Adopcja wzrasta w każdym momencie. Ewidentnie, nie dzieje się to jedynie w sektorze finansowym, gdzie duże banki z coraz większym zainteresowaniem obserwują rynek. Tyczy się to również wielkich marek z rynku technologicznego i handlowego. Czuję, że pośród instytucji również panuje FOMO – dopóki nie przejmą tego sektora to ich konkurencja może ich wyprzedzić a im będzie trudn ją potem nadgonić. Jest to szczególnie widoczne, ponieważ społeczeństwo – ich klienci – są stale zainteresowani samodzielną eksploracją możliwości branży.”

Green powiedział również, że trudno stwierdzić, czy zwroty będę tak spektakularne jak w ubiegłym roku, lecz ewidentnie się zbliżają:

“Nie jestem pewien czy zobaczymy takie loty w kosmos [w odniesieniu do cen kryptowalut] jakich doświadczyliśmy pod koniec 2017. Jednakże, ze stale rosnącą akceptacją faktu, że one [kryptowaluty] faktycznie są przyszłością pieniędzy, wierzę, iż rynek jest już gotowy na  ruch w górę. I to przed końcem roku.”

Jest to kolejny ekspert, który mówi o byczych zapędach instytucji względem rynku kryptowalut. Jak jednak wiemy, aby instytucje mogły wejść do rynku potrzebne są jasne i konkretne regulacja – a tych na razie brakuje.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,242.88
ethereum
Ethereum (ETH) $ 187.73
ripple
XRP (XRP) $ 0.290157
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 292.76
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 62.00
eos
EOS (EOS) $ 3.50
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 20.40
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 134.29
stellar
Stellar (XLM) $ 0.074915