fbpx

Brave + Basic Attention Token – Najlepsza, najszybsza i najczęściej pobierana przeglądarka rozdaje BAT.

Dziś mamy dla Ciebie Airdrop, w którym do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektu: Brave + Basic Attention Token . Airdrop wykonamy w niecałe 5 minut. Jak wykonać Airdrop, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na jego wykonanie opisujemy poniżej. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

"Czytaj

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Brave + Basic Attention Token – BAT

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Basic Attention Token poprawia efektywność reklamy cyfrowej, tworząc nową jednostkę wymiany między wydawcami, reklamodawcami i użytkownikami. Wszystko dzieje się na blockchainie Ethereum. Wartość tokena opiera się na uwadze użytkownika, co po prostu oznacza skoncentrowane zaangażowanie mentalne danej osoby.

Brave to najszybsza przeglądarka, z której korzystałem na dowolnym systemie operacyjnym, zarówno na urządzenia mobilne, jak i stacjonarne. Zużycie pamięci przez przeglądarkę jest znacznie niższe niż w przypadku większości innych, podczas gdy ładowanie strony internetowej jest znacznie szybsze (na Brave przeglądanie jest 3-6x szybsze niż w przypadku innych dostępnych na rynku). Obecnie jest najczęściej pobierana przeglądarka na Świecie!!!

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 12$ + 5$ Ref + od 10$ miesięcznie 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail
 • Telefon

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Pobierz przeglądarkę Brave;
 2. Zainstaluj również przeglądarkę Brave na telefonie (dodatkowe miesięczne nagrody)
 3. Włącz „Brave Rewards” podczas instalacji;
 4. Istnieje szansa, że ​​otrzymasz tokeny BAT na twojej przeglądarce Brave, która może być użyta do dania ‘’napiwku’’ innej osobie. Każdego miesiąca użytkownicy Brave są losowo obdarowywani tokenami BAT;
 5. Za każde polecenie otrzymasz 5 $ w tokenach BAT.
 6. Wypłaty są co miesiąc

Już dostępne — Zdobądź tokeny BAT, oglądając reklamy w przeglądarce Brave!!!

Jak utworzyć link polecający i ‘’dawać napiwki’’:

 1. Kliknij ten link i zostań Wydawcą;
 2. Możesz podłączyć swój kanał YouTube, Twitch, Reddit, Vimeo lub stronę internetową;
 3. Po zweryfikowaniu kanału / strony internetowej przejdź do niego w przeglądarce Brave i daj napiwek;
 4. Kliknij ikonę trójkąta BAT obok paska adresu, aby dać jej napiwek;
 5. Teraz zobaczysz wyskakujące okienko, w którym możesz dać napiwek właścicielowi witryny lub kanałowi YouTube / Twitch;
 6. Na Twoim pulpicie wydawcy znajdziesz link polecający.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.
Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,614.47
ethereum
Ethereum (ETH) $ 259.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.274489
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 380.68
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 297.32
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.53
eos
EOS (EOS) $ 4.02
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 22.11
tezos
Tezos (XTZ) $ 3.72