fbpx

Dealer BMW akceptuje kryptowaluty

Jeśli chcesz kupić nowe BMW w najbliższym czasie, to masz szczęście. Stephen James BMW akceptuje teraz Bitcoin’a jako jedną z dostępnych form opłaty za pojazd.

Jest wiele rzeczy, które mogą być nabywane przez Bitcoiny. Przykładem może być biżuteria oraz wszelkie inne usługi. Wszystko wskazuje na to, że, będzie można za pomocą BTC kupić sobie BMW od niemieckiego dealera samochodów w Londynie i Kentu w UK.

Stephen James, przedstawiciel BMW i MINI z siedzibą w południowo-wschodniej Anglii, wysłał tweeta z informacją, że BMW będzie teraz wspierać płatności Bitcoinami za ich usługi i towary:

” Stephen James akceptuje teraz Bitcoina jako płatność za zakup nowego BMW! Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej, jak możesz użyć Bitcoin’a, aby wyjechać zupełnie nowym pojazdem. #bitpay “

Razem z ogłoszeniem poinformowano, że będą pracować wraz z BitPay (który w ostatnim czasie otrzymał BitLicense).
Globalna platforma, która akceptuje płatności Bitcoinem, w tym fakturowanie, handel detaliczny w Internecie i wiele innych.

Jednak BMW nie jest pierwszym, który to zrobił, ponieważ Classic Recreations, mniejszy dostawca niestandardowych samochodów, od pewnego czasu akceptuje kryptowaluty takie jak Bitcoin. Przyjmują również waluty takie jak: LTC, BCH, ETH, DOCADEMIC. Więcej infomracjii znajdziecie w naszym wcześniejszym artykule: LINK

Według Jason Engel, właściciela Classic Recreations: “Kryptowaluty ostatecznie staną się legalną walutą na globalnym rynku.”

Inwestorzy i zwolennicy Bitcoina normlanie wydają swoje zapasy kryptowalut na towary i usługi. Zazwyczaj właśnie wydają je na drogie luksusowe przedmioty, które są bardzo pożądane, więc zachęcanie konsumentów do wydawania bitcoinów na rzeczy codziennego użytku może być wyzwaniem. Jeśli zaoferujesz im odpowiednie towary i usługi(drogie i luksusowe), najprawdopodobniej zaczną wydawać pieniądze.
Dlatego firmy, takie jak BMW, mogą wprowadzić Bitcoina jako jeden ze swoich innowacyjnych sposobów na pozyskanie klienta i sprzedaż drogiego samochodu.

Jednak wiadomość, że Stephen James BMW Group akceptuje Bitcoina, jest raczej zaskakująca, ponieważ większość firm, które wcześniej wdrażały płatności w krypto pochodziły z USA. Wydawało się, że reszta świata pozostaje w tyle.
To kwestia czasu, kiedy to pozostałe luksusowe marki zaczną wprowadzać płatności kryptowalutami.
Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,892.27
ethereum
Ethereum (ETH) $ 248.23
ripple
XRP (XRP) $ 0.381517
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 409.10
litecoin
Litecoin (LTC) $ 93.59
eos
EOS (EOS) $ 6.24
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 33.12
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.125157
cardano
Cardano (ADA) $ 0.080896