fbpx

Blockchain będzie używany w takiej skali jak dziś Internet: CEO Circle

Platformy oparte na Blockchain staną się w końcu tak powszechne jak dzisiejszy Internet, powiedział Jeremy Allaire, dyrektor generalny firmy Fin-Tech Circle podczas programu Fast Money CNBC (konferencja inwestycyjna) Delivering Alpha 2018 w Nowym Jorku.

Zapytany przez prowadzącego program, która z platform opartych na Blockchain będzie w czołówce pod względem wykorzystywania do tworzenia innowacyjnych i godnych zaufania aplikacji, Allaire powiedział, że “Ethereum, obecnie wykazuje ogromną aktywność programistów, ale także pojawiły się nowe platformy – EOS, NEO, Cardano i inne projekty, które mogą być konkurencją”. Dodał, że to naprawdę “nowa warstwa infrastruktury Internetu, z której wszyscy możemy korzystać jak i wszyscy mogą tworzyć”.

W oddzielnym fragmencie tej serii programu, w środę, Barry Silbert, dyrektor generalny Digital Currency Group, spółki venture capital koncentrującej się na cyfrowym rynku walutowym, powiedział widzom, że jego zdaniem widzieliśmy już dno w cenie Bitcoina.

Zapytany, co spowodowało, że dno ceny bitcoina już nastąpiło, Silbert odpowiedział:

“Uważam, że niedźwiedziom skończyła się energia, zabrakło Bitcoinów do sprzedaży… myślę, że z technicznego punktu widzenia zaczyna to wyglądać całkiem dobrze.

Dodał również, że kiedy prezes Fed [System Rezerwy Federalnej, centralny system bankowy USA] mówi negatywne rzeczy o Bitcoinie […] oraz twierdzi, że Bitcoin wcale nie ma predyspozycji do wzrostów, to również może być manipulacja i oznaczać bull run.”

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell powiedział w środę, że kryptowaluty, takie jak bitcoin, nie mają “żadnej wartości wewnętrznej” i są dobre tylko wtedy, gdy próbuje się ukryć lub prać pieniądze, poinformował Marketwach. Przemawiając przed Komitetem ds. Usług Finansowych, Powell powiedział także, że nadzór nad cyfrowym rynkiem walutowym nie jest rolą Fed, ale raczej “kwestią ochrony konsumenta”.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.
Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293