fbpx

Kryptowaluty wiadomości 22.09.2018 [wideo]

Kryptowaluty wiadomości z dnia, to seria codziennych [z wyjątkiem niedziel] newsów z rynku kryptowalut i blockchain. Wybieramy zwykle od 4 do 6 najważniejszych wiadomości na temat kryptowalut, branży blockchain oraz tym co pośrednio jest z nią związane. Wideo trwają zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, do minuty i kilkunastu sekund. Ważne współprace między wielkimi firmami, wdrożenia technologii blockchain na świecie, aktualizacje od projektów blockchain, opinie ekspertów dotyczące rynku kryptowalut i wiele więcej dowiesz się z serii – Kryptowaluty wiadomości z dnia.

Kryptowaluty wiadomości 22.09.2018 – Dzisiaj o planach kongresmena z USA, aktualizacjach od Trona oraz Nowogrotza, a także planach giganta z Brazylii. Życzymy miłego oglądania:

#1

Kongresman Tom Emmer zapowiedział 3 ustawy dotyczące kryptowalut, które ma zamiar ogłosić Kongresowi w ciągu najbliższych tygodni.

Pierwsza ustawa dotyczy “wsparcia dla branży i rozwoju” na przestrzeni USA. Ma to zostać wdrożone dzięki “delikatnemu, prostemu i sprzyjającemu środowisku regulacyjnemu”.

Druga ustawa ma zapewnić cyfrowym górnikom ochronę przed byciem uznanym za pośredników w obrocie pieniędzy, ponieważ “nigdy nie kontrolują oni środków konsumentów”.

Ostatnia ustawa ma dotyczyć podatników chcących rozliczyć się z monet cyfrowych otrzymanych z hard forków.

źródło: https://www.coindesk.com/

#2

Tron udostępnił już dwa nowe produkty. Pierwszym z nich jest TronWeb – API oparte na Javascript, które będzie w stanie połączyć projekty osób trzecich do blockchaina Tron.

Drugim jest TronBox, który ma pomóc programistom w budowie zdecentralizowanych aplikacji na blockchainie Trona.

Jednakże najważniejszym z nich będzie Tronwatch Market – zdecentralizowany rynek dla posiadaczy tokenów TRX oparty o smart contracts, o otwartym kodzie źródłowym. Jest to kolejny krok Trona do realizacji ambicji by stać się największym graczem na rynku DApps.

źródło: https://oracletimes.com/

#3

Mike Novogrotz w wywiadzie dla CNBC powiedział, że jest praktycznie niemożliwe żeby BTC nie przebił 10,000 $ do końca roku. W końcu dobiegnie czas “instytucyjnego fomo”.

źródło: https://www.newsbtc.com/

#4

Grupo XP, właściciel największej niezależnej firmy brokerskiej w Brazylii – XP Investimentos – oznajmił, że zamierzają wystartować z giełdą, którą będzie obsługiwała również kryptowaty. Choć jak mówi CEO, Sao Paulo:

“Muszę przyznać, że jest to temat, który wolałby by nie istniał, lecz istnieje. Czujemy się zobligowani żeby rozpocząć działania na tym rynku.”

źródło: https://www.coindesk.com/

W tym miejscu nasz materiał “Kryptowaluty wiadomości 22.09.2018” dobiega końca. Pojutrze [kryptowaluty wiadomości z dnia publikowane są codziennie z wyjątkiem niedziel] kolejna porcja wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain. Zazwyczaj publikujemy wiadomości między godziną 20 a 21. Obserwuj nasze kanały by dostawać powiadomienia o nowych istotnych wiadomościach z rynku.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,922.16
ethereum
Ethereum (ETH) $ 215.28
ripple
XRP (XRP) $ 0.316282
litecoin
Litecoin (LTC) $ 92.27
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 301.44
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.96
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 27.36
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 122.43
stellar
Stellar (XLM) $ 0.082930