Dyrektor inwestycyjny BlackRock pozytywnie o Bitcoinie

Dyrektor inwestycyjny BlackRock, potężnej firmy, która zarządza aktywami na świecie, wypowiada się o Bitocoinie jako o aktywie o…

Dyrektor inwestycyjny BlackRock, potężnej firmy, która zarządza aktywami na świecie, wypowiada się o Bitocoinie jako o aktywie o dużym potencjale do wzrostów.

Rick Rieder chwali i docenia BTC

Rick Rieder zarządzający zespołem do globalnej alokacji z BlackRock w trakcie wywiadu na CNBC chwali BTC jako wartościową walutę cyfrową, przed którą rysuje się świetlana przyszłość. Rieder w wywiadzie wskazał na wyzwania stojące przez bitcoinem. Dyrektor inwestycyjny nie martwi się o przyszłość BTC, uważa, że ewentualne trudności na pewno zostaną przezwyciężone.

Najciekawsze pytania i odpowiedzi w sekcji FAQ:

BTC jest cennym zasobem, które jest w stanie wzrostu i rozwoju. Potrzeba trochę czasu, zanim bitcoin osiągnie pełną dojrzałość. Zmienność kursu, która może niepokoić, nie jest czymś co może zagrozić przyszłości BTC.

Według Riedera, bitcoin to trwałe aktywo, którego sytuacja z czasem się ustabilizuje. Z pewnością będzie to pewna część rynku inwestycyjnego w najbliższych latrach. Dynamika kursowa i regulacyjna i pewne obawy, które dotyczą walut fiducjarnych, z pewnością z czasem zostaną przezwyciężone. Zalety BTC przeważają nad jego wadami.

Nie tylko Rick Rieder chwali Bitcoina

Nie tylko dyrektor inwestycyjny BlackRock docenia BTC. Również inni, jak Larry Fink, który jest CEO w firmie, stwierdził, że kryptowaluty to wielka klasa aktywów. Doszło tutaj do diametralnej zmiany w jego ocenie BTC. Jeszcze kilka lat temu wyrażał się o tej kryptowalucie negatywnie, że jest ona przestrzenią do prania brudnych pieniędzy.

Nie ukrywał, że fascynuje go BTC. Wiele osób się skupia na bitcoinie i poważnie traktuje tę kryptowalutę. To dodaje otuchy i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. Fink jest zdania, że BTC nie należy traktować jako zamiennika walut fiat. Jest to interesująca klasa aktywów, którą należy traktować oddzielnie, jako coś obok fiat.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts