fbpx

Bitpanda dodaje opcję oszczędności na swojej platformie tradingowej

Wiedeńska firma z branży fintech Bitpanda, dodała długo oczekiwaną opcję zakupów cyklicznych na swojej platformie. Dzięki Bitpanda Savings użytkownicy mogą w wygodny sposób ustawić opcję powtarzalnych zakupów Bitcoina oraz innej wybranej kryptowaluty z ponad 20 dostępnych na platformie Bitpanda.

Dzięki Bitpanda Savings, wiedeńska firma umożliwia swoim 900 000 użytkownikom automatyczne kupowanie kryptowalut w regularny sposób (codziennie, co tydzień, co dwa tygodnie lub co miesiąc). Według firmy, cykliczna funkcja kupna jest jedną z najbardziej oczekiwanych funkcjonalności przez społeczność. Z okazji jej uruchomienia, firma nagrodzi w pełni zweryfikowanych użytkowników, którzy utworzą plan oszczędnościowy z wybraną kryptowalutą obsługiwaną na platformie, dodatkowymi aktywami o wartości od 5 do 200 euro.

„Funkcja oszczędzania jest pierwszym krokiem, aby stać się miejscem do budowania bogactwa za pomocą zasobów cyfrowych”, mówi Eric Demuth, współzałożyciel i CEO firmy Bitpanda.

Firma ma reputację wiodącego brokera detalicznego w Europie, który zapewnia łatwą w użyciu, bezpieczną i godną zaufania platformę handlu Bitcoinem i innymi zasobami cyfrowymi. W ciągu ostatnich kilku miesięcy Bitpanda stale rośnie zarówno pod względem wielkości zespołu, jak i nowych funkcji na swojej platformie transakcyjnej. Bitpanda niedawno wydała swoją aplikację na Androida, która zapewnia intuicyjny interfejs handlowy, zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Użytkownicy mogą teraz kupować, sprzedawać i handlować zasobami cyfrowymi w podróży, korzystając z tej samej wysokiej jakości usługi, z której użytkownicy korzystają już na platformie desktopowej. Austriacka firma fintech uruchomiła również Bitpanda Swap, która umożliwia natychmiastową wymianę jednej kryptowaluty na inną, a także bazuje na wcześniej udostępnionych produktach.

O Bitpanda

Bitpanda to firma z branży fintech z siedzibą w Wiedniu, w Austrii, założona w 2014 roku. Od tego czasu firma stała się wiodącą platformą handlową w Europie dedykowaną do handlu zasobami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin. Bitpanda ma ponad 900 000 użytkowników i ponad 95 członków zespołu. Firma mocno wierzy w innowacyjną moc kryptowalut i technologii blockchain. Jej misją jest bycie główną siłą napędową trwającej rewolucji fintech poprzez zapewnienie łatwego w użyciu, bezpiecznego i godnego zaufania dostępu do wszelkich zasobów cyfrowych zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,261.78
ethereum
Ethereum (ETH) $ 144.88
xrp
XRP (XRP) $ 0.218410
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 208.57
litecoin
Litecoin (LTC) $ 43.98
eos
EOS (EOS) $ 2.62
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 14.83
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 92.84
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.72