fbpx

BitCan.pl udostępnia wypłaty bitcoinów w 7500 bankomatach w całym kraju

Korzystanie z kryptowalut staje się coraz prostsze. Od poniedziałku 24 września użytkownicy BitCan.pl mogą wypłacać swoje bitcoiny w 7500 bankomatach w całej Polsce. Warto zaznaczyć, że wypłaty są możliwe bez konieczności posiadania karty i rachunku bankowego. Mamy możliwość testowania nowej usługi przez 3 miesiące za darmo. Jest to istotny krok w stronę masowej adopcji kryptowalut.

Rejestracja w BitCan.pl

Na początek należy zarejestrować się pod adresem https://bitcan.pl/rejestracja. W tym celu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz hasło. Następnie zaznaczamy wymagane pola, klikamy przycisk “Zarejestruj się”, a chwilę później otrzymamy wiadomość z potwierdzeniem. Po kliknięciu w napis “Aktywuj konto”, możemy już zalogować się na BitCan.pl.

Po zalogowaniu mamy dostęp do panelu, jednak aby móc w pełni korzystać z serwisu, musimy najpierw zweryfikować konto. Jest to całkowicie zasadne, biorąc pod uwagę obowiązujące przepisy prawa. Świadczy to jednocześnie o tym, że BitCan jest firmą działającą w sposób legalny, w której nasze środki będą bezpieczne.

Co ważne, proces weryfikacji przebiega błyskawicznie. Wystarczy, że klikniemy przycisk “Dokończ rejestrację”, a przejdziemy do wyboru metody weryfikacji. Administratorzy serwisu udostępnili nam 2 sposoby potwierdzenia tożsamości. Pierwszy z nich to zrobienie zdjęcia twarzy i dowodu osobistego przy pomocy kamerki internetowej. Możemy również skorzystać z opcji ręcznego wgrania pliku i w ten sposób przesłać dokument do weryfikacji.

bitcan rejestracja

Czas potwierdzenia jest imponujący i jak pokazuje doświadczenie, może być nawet krótszy niż deklarowane na stronie 3 minuty. Po zakończonej weryfikacji, oprócz komunikatu o zakończonej weryfikacji, który pojawi się na stronie, otrzymamy również potwierdzenie w wiadomości sms. Od tego momentu jesteśmy już pełnoprawnymi użytkownikami BitCan.pl i możemy korzystać z internetowego kantoru bitcoin.

Wypłaty bitcoinów w bankomatach – jak to działa?

Twórcy platformy BitCan.pl stworzyli rozwiązanie przejrzyste i przyjazne dla użytkownika. Dzięki temu cały proces wypłaty bitcoinów w bankomacie odbywa się błyskawicznie. Będąc zalogowanym do panelu, w menu głównym widzimy zakładkę “Portfel”. To tutaj możemy wpłacać lub wypłacać bitcoiny.

Chcą wypłacić w bankomacie posiadane w naszych cyfrowych portfelach bitcoiny, przesyłamy je w pierwszej kolejności na adres portfela kantoru. Adres bitcoin, na który należy przesłać środki zobaczymy po kliknięciu w opcję “Zdeponuj”.

Kiedy bitcoiny znajdą się na podanym adresie, przechodzimy do zakładki “Sprzedaj”. Kiedy wpiszemy ilość bitcoinów, jaką chcemy sprzedać, obok pojawi się kwota do wypłaty w PLN. Teraz pozostaje wybrać jedną z trzech dostępnych metod. Wśród nich mamy:

  • Przelew na konto
  • Poczta Polska
  • Bankomat

W tym przypadku interesuje nas trzecia opcja, czyli wybieramy wypłatę w bankomacie. Ważne, aby zwrócić uwagę na to, że bankomat zaokrągli wypłacaną kwotę. Warto wprowadzić więc adekwatną kwotę w Bitcoinach, aby nie stracić na tym zaokrągleniu.

Limity wypłat są stosunkowo wysokie. Jednorazowo możemy wypłacić w bankomacie do 2000 PLN. Dzienny limit wypłat to 10 500 PLN. Maksymalna kwota wypłat w ciągu miesiąca to 21 000 PLN.

Po wprowadzeniu zatwierdzeniu szczegółów transakcji otrzymamy kod SMS (ważny przez 48h), który posłuży do dokonania wypłaty w bankomacie.

Wypłaty w bankomatach za pośrednictwem kantoru internetowego BitCan.pl to z pewnością jedna z najprostszych metod sprzedaży Bitcoinów. Co ważne, jest przystępna również dla zupełnie początkujących użytkowników. Nowa usługa z pewnością przyczyni się do zwiększenia użyteczności i społecznej świadomości w obszarze kryptowalut. Teraz można przetestować ją przez 3 miesiące za darmo.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,892.27
ethereum
Ethereum (ETH) $ 248.23
ripple
XRP (XRP) $ 0.381517
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 409.10
litecoin
Litecoin (LTC) $ 93.59
eos
EOS (EOS) $ 6.24
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 33.12
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.125157
cardano
Cardano (ADA) $ 0.080896