fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Bitcademy = ~40$ za 7 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie airdrop Bitcademy, w którym do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty o szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi ok. 40$, wypłacane w tokenach projektu. Airdropa wykonasz w około 7 minut.

Czym są airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz “czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Airdrop Bitcademy

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Bitcademy jest projektem wielowymiarowym. Łączy w sobie świat rzeczywisty jak i ten wirtualny. Są to akademie dla młody piłkarskich tlenów, które pomagają im spełnić marzenia. Wykorzystują w tym celu nowe technologię takie jak sztuczna inteligencja oraz systemy przewidywania i oceniania zawodników, w celu wyhaczenia najlepszych młodych talentów piłkarskich. Dodatkowo, wykorzystują zdecentralizowany rynek zasilany przez blockchain by mieć pewność, że fani również biorą udział w rozgrywce oraz pomagają stworzyć przyszłe gwiazdy.

STRONA PROJEKTU: https://bitcademy.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 40 USD

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 7 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

  • adres emial
  • konto na Telegramie (opcjonalnie)
  • konto Twitter (opcjonalnie)
  • konto Facebook (opcjonalnie)
  • konto na Reddit (opcjonalnie)
  • konto na Instagram (opcjonalnie)
  • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

1. Kliknij ten LINK, oraz kliknij duży niebieski przycisk z napisem “get free tokens”
2. Utwórz konto w panelu. Potrzebne będą do tego podstawowe dane takie jak: email, adres zamieszkania, hasło i adres ETH (NIE portfel giełdowy!)
3. Za samą rejestrację otrzymasz 100 tokenów i kolejne 100 za zapis na newsletter
4. Opcjonalne zadania związane z mediami społecznymi to w pierwszej kolejności obserwowanie ich Twitteera oraz retweet posta, w którym otagujemy @bitcademyfb
5. Następnie polub ich fanpage i udostępnij post
6. Dołącz do ich Telegrama i przywitaj się (napisz “Hi”)
7. Subskrybuj ich profil na Reddit
8. Obserwuj ich profil na Instagramie
9. Nie zapomnij po każdym zadaniu wpisać odpowiednią nazwę użytkownika w odpowiednie pole

OPCJONALNIE: Za samo założenie konta i zapis na newsletter dostaniesz 200 tokenów, pozostałe zadania są opcjonalne, jednakże każde z nich daje dodatkowe darmowe kryptowaluty. Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w ilości 100 sztuk tokenów projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293