fbpx

BitBay dodaje TRON i rozdaje 400 000 TRX

Giełda Bitbay dodała właśnie chińską wersję językową i w związku z tym wprowadziła również azjatycką kryptowalutę TRON (TRX). Jest to kolejny dowód na to, że przeprowadzka na Malcie korzystnie wpływa na rozwój tej platformy. Od początku czerwca giełda BitBay dodała aż dziesięć nowych kryptowalut. Wprowadziła ponadto tryb BitBay PRO oraz kantor FIAT.

Dziś użytkownicy zyskali możliwość handlu TRX w parach z Bitcoinem, dolarem amerykańskim, polskim złotym oraz euro. Dla projektu TRON otwiera to dostęp na rynek europejski, a dla polskiej giełdy zwiększa prezencję na rynku azjatyckim.

BitBay to jedna z największych giełd cyfrowych aktywów w Europie. Notowanie TRX na BitBay to kolejny kamień milowy dla nas, znaczący krok TRONa na rynku europejskim. Wierzymy, że współpraca między nami zapewni użytkownikom więcej kanałów zakupów, bezpieczniejszych i wygodniejszych. Będzie to współpraca, dzięki której wszyscy wygrywają. “- mówi Justin Sun, założyciel i CEO TRON.

Bitbay dodaje kryptowalutę TRON oraz chińską wersję językową

Wraz z dodaniem TRONa na BitBay, giełda zyskała również chińską wersję językową. Z tej okazji zorganizowany został również konkurs dla 100 najlepszych traderów TRX z łączną nagrodą w wysokości 400 000 TRX. Nagrodzonych zostanie 100 użytkowników BitBay, którzy wygenerują największy obrót TRX na rynku TRX/BTC. Konkurs potrwa od półonocy 20 września 2018 do północy 4 października. Jak dołączyć? Aby wziąć udział, musisz mieć zweryfikowane konto w serwisie BitBay i dostępne saldo (na przykład w Bitcoinach). Więcej informacji o konkursie znajduje się pod adresem: https://bitbay.net/pl/premiery/tron.

“TRON to ambitny projekt. Nie mamy wątpliwości, że jego protokół jest jednym z największych systemów operacyjnych na świecie, opartym na sieci blockchain. Z dumą dodajemy TRX na BitBay i przedstawiamy go naszym użytkownikom. Mamy nadzieję, że konkurs dla traderów jeszcze bardziej zwróci uwagę na TRONa “- powiedział Patryk Kadlec, Wiceprezes, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu platformy BitBay.

Projekt TRON wciąż dynamicznie się rozwija, a jednym z najistotniejszych wydarzeń w projekcie było uruchomienie mainnetu. TRON nie jest już tokenem opartym na ETH, a pełnoprawną kryptowalutą. Wykopanie bloku w blockchainie TRX zajmuje aktualnie 15 sekund, a wydajność sieci pozwala na wykonanie 2 000 transakcji na sekundę. Jest to liczba 100-krotnie większa niż w przypadku sieci Ethereum.

Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowaluty TRON (TRX) wynosi 1,256 miliarda USD i zajmuje aktualnie 13-tą pozycję w globalnym rankingu. Całodobowy wolumen przekracza 105 milionów USD, a obecna średnia cena rynkowa TRX wynosi 0,019 USD. Najbardziej imponującym faktem dotyczącym TRX jest stosunek TPS (transakcje na sekundę). Podczas gdy Bitcoin ma 3-6 TPS, Ethereum ma około 25 TPS, Tron osiągnął poziom ponad 2000 TPS, co czyni go jedną z najszybszych kryptowalut opartych na własnym blockchainie.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo    Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,733.69
ethereum
Ethereum (ETH) $ 169.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.236185
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 342.33
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 317.99
tether
Tether (USDT) $ 0.999893
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.66
eos
EOS (EOS) $ 3.62
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 18.20
stellar
Stellar (XLM) $ 0.061537