BitBay – giełda powraca z kantorem giełdy kryptowalutowej

BitBay, czyli największa giełda cyfrowa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, która może się pochwalić już niemal milionem użytkowników, postanowiła…

BitBay, czyli największa giełda cyfrowa na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, która może się pochwalić już niemal milionem użytkowników, postanowiła o wznowieniu usługi Kantor. Chodzi o umożliwienie swoim użytkownikom nie tylko operacje na kryptowalutach, ale również o umożliwienie wymiany walut FIAT.

Historia

Kantor na giełdzie BitBay został udostępniony na początku lipca roku  2018, z miejsca stając się bardzo popularnym pośród użytkowników platformy. Nie było to w sumie niczym zaskakującym zważywszy na fakt, że BitBay był pierwszą giełdą kryptowalut, która zaoferowała taką usługę swoim użytkownikom. Do stycznia roku 2020 zostało na Kantorze zrealizowanych niemal 30 tysięcy transakcji, po czym projekt został nie tyle zamknięty, co wstrzymany. Miało to na celu udoskonalenia oferty, aby uczynić funkcję Kantoru jeszcze bardziej użyteczną dla klientów.

Powrót Kantoru

Obecnie BitBay wprowadza Kantor na powrót do swojej oferty produktowej, co wyraźnie wskazuje na dążenie do zapewnienia swoim klientom jeszcze większej wygody. Obecnie na giełdzie BitBay udostępnione są już wszystkie możliwe konfiguracje rynków, na które składają się transakcje krypto-krypto i krypto-FIAT, a także FIAT-krypto oraz FIAT-FIAT. Ważny jest również fakt, że wymiana jest dokonywana w zaledwie  kilka kliknięć i nie trzeba w tym celu opuszczać platformy.

Taka łatwość transakcji w połączeniu z wygodnymi oraz łatwymi do przeprowadzania wpłatami i wypłatami w takich walutach fiducjarnych jak euro, funt, czy złotówka, Bit bay daje swoim użytkownikom rzeczywistą wolość przy zarządzaniu swoimi aktywami. Płatności na BitBay można dokonywać za pomocą kart debetowych i kredytowych, ale także poprzez standardowe jak i natychmiastowe przelewy.

Obecnie BitBay jest największą cyfrową giełdą walut w Europie Środkowo-Wschodniej i realizuje do 125 transakcji na minutę. Firma funkcjonuje od 2014 roku, a jej działalność znajduje się obecnie pod kuratelą estońskiej jednostki analityki finansowej (FIU). W ostatnim miesiącu BitBay znacznie powiększył swoją ofertę transakcyjną poprzez dodanie do portfolio kolejnych kryptowalut, m.in. Atari, Polygon, czy słynny Dogecoin.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *