Binance Giełda kryptowalut – Opinie

Binance jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się giełd kryptowalut. Co ciekawe powstała dopiero w roku 2017. Jakby…

Binance jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się giełd kryptowalut. Co ciekawe powstała dopiero w roku 2017. Jakby tego było mało rok później była już największą na świecie giełdą.

Jest to spore wyróżnienie. Sprawdźmy, dlaczego warto na Binance handlować kryptowalutami? O niektórych aspektach na pewno nie mieliśmy zielonego pojęcia. Zacznijmy jednak od samego początku. Dzięki temu wszystkiego się nauczymy oraz będziemy mieli pełną wiedze na ten właśnie temat.

Informacje podstawowe o giełdzie Binance – Opinie

Giełda internetowa kryptowalut Binance powstała w Chinach w roku 2017. Zdecydowano się stosunkowo szybko na przeniesienie firmy do Japonii, a jej siedzibą została ostatecznie Malta.

Twórcą, jak i także CEO Binance jest inwestor chiński i inżynier Changpeng Zhao. Jest to osoba niezmiernie rozpoznawalna w świecie kryptowalut. Tworzył przez lata jeden z najpopularniejszych portfeli kryptowalut – blockchain.info, a później pracował w OKcoin, gdzie odpowiedzialny był za techniczne kwestie. W roku 2018 magazyn Forbes umieścił go na trzecim miejscu rankingu “Najbogatsi ludzie w środowisku kryptowalut”.

Binance Coin

Jednym z produktów najważniejszych Binance jest tworzona przez deweloperów waluta wirtualna Binance Coin (BNB). Powstała ona w roku 2017, po to aby ograniczyć do minimum prowizje za transakcje na tej giełdzie. Obecnie jej możliwości wykorzystania są już o wiele większe, ponieważ jest zaliczana do grona kryptowalut najpopularniejszych. Stała się tym samym nie tylko obiektem handlowym, a również przy jej pomocy dokonywać możemy płatności za loty, hotele czy też płacić za zakupy w sklepach internetowych.

Podaż maksymalna Binance Coin wynosi dwieście milionów jednostek. Połowa z tego już została wydobyta. Bardzo ciekawym zjawiskiem jest tak zwany CoinButn – spółka za 20 procent swoich zysków skupuje BNP, a następnie je poddaje wypaleniu. W ten sposób z rynku docelowo ma zniknąć pięćdziesiąt procent całkowitej podaży waluty.

Binance Coin jest kryptowalutą, na której bardzo wielu inwestorów skutecznie się wzbogaciło, co przysposobiło także popularności samej giełdzie. Kurs od samego początku mocno poszybował w górę. Naprawdę różnica jest ogromna. Jak wygląda teraz kurs? Obecnie kurs BNB kształtuje się na poziomie wynoszącym 16 USD za jednostkę.

Bardzo ciekawe jest to, że część pracowników Binance otrzymuje wynagrodzenie właśnie w BNB. Mogą je oni natychmiast po otrzymaniu płatności wymienić dolary czy też poczekać na o wiele lepszy kurs.

W jaki sposób założyć konto na giełdzie Binance?

Binance to jedna z kryptowalutowych giełd, która oferuje możliwość inwestowania bez weryfikowania konta. Warto pamiętać jednak o pewnym ograniczeniu, ponieważ właśnie z tego konta korzystać można jedynie jeśli wolumen dzienny wypłat nie będzie przekraczać 2 BTC. Chcąc korzystać ze znacznie większych wypłat, konieczna jest weryfikacja konta – limit wówczas podniesiony zostanie do 100 BTC.

Sam proces rejestracji konta w Binance nie jest zbytnio skomplikowany. Wystarczy, że podamy adres email, na który wysłany zostanie kod aktywacyjny oraz także hasło. Po wpisaniu kodu, otrzymuje się dostęp do panelu tradera. W tymże momencie jest możliwe inwestowanie w kryptowaluty.

Czy inwestycja na giełdzie Binance jest całkowicie bezpieczne?

Kryptowaluta giełda Binance dba bardzo o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Przy każdorazowym logowaniu do systemu, użytkownik jest proszony o weryfikowanie strony, na której przebiega sam proces logowania – jej adres zgodny musi być z podanym przez administrację strony.

Binance Giełda kryptowalut – Rejestracja Logowanie

Warto jednak wcześniej się nauczyć inwestować w kryptowaluty. Nauka inwestowania w kryptowaluty niestety nie jest zbyt prosta. Dlatego też Binance oferuje swoim użytkownikom specjalny portal dedykowany. Chodzi o Binance Academu, na którym dowiedzieć się mogą nieco więcej o technologii blockchain oraz inwestowaniu w Ethereum, Bitcoiny, Ripple, jak i także inne waluty wirtualne.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts