fbpx

Binance otwiera giełdę wymiany walut fiat do kryptowalut w Liechtensteinie

Binance LCX, spółka joint venture, zawarta pomiędzy Binance i LCX, ogłosiła utworzenie w Lichtensteinie giełdę wymiany walut fiat do kryptowalut. Doświadczony zespół Binance stworzy i utrzyma platformę technologiczną, natomiast spółka Binance LCX zajmie się obsługą klienta, kwestiami prawnymi, KYC, AML, itd. Binance LCX planuje zbudować zespół 10-15 osób w swoim biurze w Liechtensteinie. Proces rekrutacji już się rozpoczął.

“Witamy Binance LCX w Liechtensteinie. Technologia Blockchain stanowi podstawę dla zupełnie nowego rynku. Jesteśmy pewni, że obecne i przyszłe ramy prawne w Liechtensteinie, stanowią solidną podstawę dla Binance LCX i innych firm Blockchain”.

Giełda zaoferuje wymianę pomiędzy frankami szwajcarskimi (CHF) i euro (EUR) do największych kryptowalut i zwiększy liczbę par walutowych wraz ze zgodą organów regulacyjnych.

“Wierzę, że Binance LCX stworzy stabilną i niezawodną giełdę typu” fiat-kryptowaluty” dla profesjonalnych i początkujących inwestorów. Mam nadzieję, że Binance LCX wprowadzi nowe standardy w zakresie użyteczności dla branży blockchain. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy przekazać odpowiednie doświadczenie i najlepsze praktyki w celu powiększenia naszego zespołu w Liechtensteinie “- powiedział Changpeng Zhao, dyrektor generalny i założyciel Binance.

“Profesjonalni inwestorzy potrzebują niezawodnego kanału do inwestowania w aktywa kryptowalutowe” – powiedział Monty C. M. Metzger, dyrektor generalny LCX. “Cieszymy się, że możemy rozpocząć wspólne przedsięwzięcie z Binance, aby ustanowić nowe standardy dla branży blockchain”.

Liechtenstein jest idealnym miejscem do pracy Binance LCX, ponieważ jest zlokalizowany w sercu Europy i jest częścią Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Ponadto strategiczne położenie umożliwia dostęp do rynku w pozostałych częściach Europy. Liechtenstein jeszcze bardziej wzmocni swoją pozycję, wprowadzając ustawę Blockchain Liechtenstein, która zapewnia kompleksową i holistyczną strukturę prawną jako podstawę całej symbolicznej gospodarki.

O Binance LCX

Binance LCX to giełda typu “fiat-kryptowaluty” z siedzibą w Liechtensteinie. Binance LCX jest częścią ekosystemu Blockchain firmy Binance, w skład którego wchodzą: giełda, zespół badawczy, akcelerator, akademia i fundacja charytatywna. Binance jest jedną z najszybciej rozwijających się i najpopularniejszych giełd kryptowalut na świecie. Platforma koncentruje się na bezpieczeństwie, niezawodności i szybkości realizacji transakcji – przyciągając entuzjastów i profesjonalnych handlowców.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,922.16
ethereum
Ethereum (ETH) $ 215.28
ripple
XRP (XRP) $ 0.316282
litecoin
Litecoin (LTC) $ 92.27
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 301.44
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.96
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 27.36
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 122.43
stellar
Stellar (XLM) $ 0.082930