fbpx

Binance i TenX – Łapówką na giełdę?

Binance to druga pod względem wolumenu giełda kryptowalut na świecie. Wyróżnia się ona mnogością dostępnych par, a pojawienie się na niej danego projektu oznacza z reguły gwałtowny wzrost kursu. Zespół TenX próbował dostać się na tę giełdę poprzez łapówkę, w dodatku dość skromną. To jednak nie wypali, jako że Binance jest jedną z bardziej uczciwych giełd w tej branży.

TenX nie ma lekko. Pomimo dość głośnego ICO wydaje się, że duże giełdy nie są zbytnio zainteresowane tym tokenem. Binance na przykład nie dało żadnych znaków, że w przyszłości umożliwi obrót TenX. To zrozumiałe, gdyż deweloperzy mają jeszcze wiele do zrobienia, by stworzyć działający produkt. TenX to jedna z nielicznych kryptowalut, które nie odnotowały wzrostu w ostatnim miesiącu.

W efekcie zespół TenX wydaje się być coraz bardziej zdesperowany. Prezes firmy Julian Hosp napisał na Twitterze o tym, że chętnie przekupiłby kogoś, żeby tylko dostać się na tę giełdę. Nie było to mądre posunięcie, gdyż teraz szanse na dodanie TenX prawdopodobnie spadły do zera. Binance jest przejrzyste, jeśli chodzi o wskazówki dotyczące notowań, a token TenX najwyraźniej się w tym momencie nie kwalifikuje.

Tweet, o którym mowa, został skasowany, ale zachowały się zrzuty ekranu. Nie można oczywiście wykluczyć, że Hosp zwyczajnie sobie żartował, jakkolwiek pokazuje to jego brak profesjonalizmu. Nie jest to pierwszy przypadek próby przekupstwa w celu dostania się na giełdę. Tego samego próbowało Ripple w stosunku do Coinbase oraz Gemini.
twitter.com

„Osobiście przekażę 10 000 tokenów PAY [ok. 13 700 dolarów] osobie, która umożliwi dodanie naszej kryptowaluty do Binance – odbyliśmy wiele rozmów i chcę, żeby to się stało. Uderzajcie na PW lub piszcie na veronika@tenx.tech, jeśli macie jakieś wartościowe informacje, znajomości, itp.!”

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 11,454.36
ethereum
Ethereum (ETH) $ 271.36
ripple
XRP (XRP) $ 0.335562
litecoin
Litecoin (LTC) $ 103.62
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 346.92
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.60
eos
EOS (EOS) $ 4.81
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 160.57
tron
TRON (TRX) $ 0.028633