fbpx

Binance zaprezentował swoją zdecentralizowaną giełdę

Binance, jedna z najważniejszych giełd kryptowalut, przedstawiła wczesną wersję alfa swojej zdecentralizowanej giełdy (DEX), która będzie kolejną wersją obecnej platformy.

W prezentacji na temat giełdy, CEO Changpeng Zhao powiedział, że deweloperzy “bardzo agresywnie” zaczęli wprowadzać na rynek działający produkt.

Demo DEX jest pierwszym istotnym wydarzeniem na osi czasu projektu Binance Chain, publicznym Blockchainie, który giełda oficjalnie ogłosiła w maju.

“Jako publiczny blockchain, Binance Chain będzie głównie koncentrował się na przesyłaniu i wymianie aktywów blockchain, a także zapewni nowe możliwości przyszłego przepływu aktywów blockchain” – czytamy w poście CEO Binance. Binance Chain skupi się na wydajności, wygodzie użytkowania i płynności. Binance Coin (BNB) zostanie zmodernizowany tak, aby funkcjonował we własnej sieci blockchain. W tym samym czasie Binance z firmy stanie się społecznością”.

Według Zhao przedstawione demo to “mały krok” dla Binance Chain, ale “duży krok” dla samego Binance.

Termin realizacji jeszcze nie został jeszcze ujawniony

“Myślałem, że stanie się to 1-2 miesięce później, ale zespół dostarczył rozwiązanie wcześniej. Wciąż jest we wczesnym stadium rozwoju, jest to wczesne pre-alfa.”

Podczas prezentacji deweloperzy stworzyli token demonstracyjny, udostępnili go na blockchainie, sprzedali i utworzyli dla niego zlecenie kupna.

W komentarzach na Twitterze, Zhao powiedział, że widzi Binance i DEX “współistniejące przez jakiś czas”, ale “pozwoliłby rynkowi zdecydować” odnośnie ostatecznego rozwiązania.

W mediów społecznościowych pojawiły się głosy krytyki po tym, jak jeden z użytkowników przypomniał Zhao o przedstawionej propozycji 400 BTC za dodanie tokena na Binance, co mija się z ideą zdecentralizowanej giełdy.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293