fbpx

Rusza Binance Academy – darmowa platforma edukacyjna na temat kryptowalut dostępna w 15 wersjach językowych.

Binance Academy, edukacyjne ramię Binance, potentata na rynku kryptowalut, startuje z ponad 450 artykułami oraz materiałami wideo traktującymi na temat kryptowalut oraz technologii blockchain. Materiały dostępne są w 15 najpopularniejszych językach.

Binance Academy działa na zasadzie non-profit. Edukacyjny portal skierowany jest zarówno do entuzjastów kryptowalut z całego świata jak również i osób zainteresowanych tą tematyką. Academy swoim użytkownikom oferuje dostęp do wysokiej jakości treści, które w prosty i zrozumiały sposób przybliżają i tłumaczą zasady działania i tematykę świata kryptowalut i technologii blockchain. Od momentu uruchomienia Academy w wersji beta w Sierpniu br., tj. cztery miesiące temu, czytelnicy platformy spędzili na niej ponad 14000 godzin, co przekłada się na 10000 minut czytania edukacyjnej zawartości platformy każdego dnia lub inaczej 583 dni.

“Edukacja jest nieodłącznym i potrzebnym filarem na drodze do rozpowszechnienia się wiedzy na temat technologii blockchain i kryptowalut oraz zwiększania stopnia ich użytkowania. Ponieważ adopcja obu dalej znajduje się na początkowym stadium rozkwitu, świat potrzebuje skonsolidowanego, łatwego w użytku i rzetelnego źródła wiedzy, które pomoże w przyspieszeniu procesu zrozumienia kryptowalut i technologii rozproszonego rejestru.” uważa Ted Lin, Dyrektor ds. Wzrostu (CGO) w Binance. “Tworząc Binance Academy zadbaliśmy o to, aby była to całkowicie neutralna platforma na której znajdować będą się materiały edukacyjne charakteryzujące się wysoką jakością oraz bezstronnością. Użytkownicy Academy otrzymują dostęp do materiałów opisujących wszystkie aspekty technologii blockchain, bezpieczeństwa oraz ekonomii. Co więcej na zawartość składają się również poradniki oraz przewodniki, a wszystko to dostępne jest w preferowanym przez użytkownika języku.”

Binance Academy skierowana jest do użytkowników na wszystkich poziomach zaawansowania, począwszy od artykułów opisujących m.in “Czym są kryptowaluty?” czy “Jak dokładniej działa sieć blockchain?” przez bardziej skomplikowane tematy związane z bezpieczeństwem jak Cryptojacking czy Piramidy i Schematy Ponziego – które jednocześnie są jednymi z najpopularniejszych artykułów na Academy.

Oficjalny start platformy niesie za sobą odświeżony interfejs strony, artykuły, które jeszcze dogłębniej opisują wybrane zagadnienie lub temat, materiały wideo, które towarzyszą artykułom oraz rozbudowany słownik pojęć. Zawartość Binance Academy dostępna od teraz jest w języku angielskim, polskim, wietnamskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, francuskim, holenderskim, chińskim (uproszczonym i tradycyjnym), arabskim, koreańskim rosyjskim oraz tureckim.

W celu dalszego rozwoju społeczności, zwiększania globalnej świadomości na temat kryptowalut i technologii blockchain oraz zwiększania ich adopcji, Binance Academy podejęło się bliskej współpracy z tzw. Aniołami Binance (Binance Angels) na polu tworzenia materiałów edukacyjnych oraz w kwestii jej planów dotyczących uruchomienia certyfikowanej edukacji oraz kursów w 2019 roku.

Binance Academy jest otwartą platformą edukacyjną stworzoną przez Binance, największą na świecie giełdę kryptowalut pod względem wolumenu handlowego, z użytkownikami pochodzącymi z ponad 190 krajów i regionów.

Odwiedź Binance Academy: https://binance.vision aby uzyskać dostęp darmowych oraz wysokiej materiałów traktujących na temat technologii Blockchain i kryptowalut.

Śledź Binance Academy na Twitterze: https://www.twitter.com/binanceacademy

Dołącz do Binance Academy na Telegramie https://t.me/binanceacademy

O Binance

Binance, to cały ekosystem różnych inicjatyw opartych o technologię blockchain, na który składają się Giełda, Labs, Launchpad, Info, Academy, Research oraz Fundacja Charytatywna (Charity Foundation).

Giełda Binance jest wiodącą giełdą kryptowalut z której korzystają użytkownicy z ponad 190 krajów i regionów. Giełda jest w stanie przetworzyć ponad 1.4 milliona zleceń na sekundę, co czyni ją jedną z najszybszych giełd na świecie oraz jest największą giełdą na świecie pod względem wolumenu handlowego. Platforma charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa, szybkością działania oraz niezawodnością – co sprawia, że jest głównym wyborem dla zarówno entuzjastów handlu jak i profesjonalnych traderów. Po więcej informacji odwiedź https://www.binance.com

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,767.77
ethereum
Ethereum (ETH) $ 222.91
xrp
XRP (XRP) $ 0.233014
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 324.38
tether
Tether (USDT) $ 0.996274
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 230.59
litecoin
Litecoin (LTC) $ 61.12
eos
EOS (EOS) $ 3.58
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 18.53
tezos
Tezos (XTZ) $ 2.85