fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Atomic Wallet + GlobeCas + CrowdIF = 55$ za <13 minuty pracy

Airdropy Atomic Wallet, GlobeCas oraz CrowdIF

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Atomic Wallet, GlobeCas oraz CrowdIF o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 55$ wypłacane, rzecz jasna w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w około 13 minut. Jak wykonać owe Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Do dzieła – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną 😉

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując Airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując Airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując Airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc Airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

#1 Airdrop Atomic Wallet

Krótki Opis Projektu

Atomic Wallet to portfel dający możliwość przechowywania wielu kryptowalut. Dodatkowo jest zdecentralizowany i anonimowy. Ma również wbudowaną zdecentralizowaną giełdę kryptowalut a wszystkie transakcje odbywają się dzięki technologii atomic swap, czyli osoba A wysyła np. LTC a w zamian dostaje BTC od osoby B, bez żadnych pośredników, z blockchaina na blockchain. Jak mówią Twórcy “Satoshi would use” (Satoshi by używał).

Strona Internetowa: https://atomicwallet.io/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 7.50 USD (+ dodatkowe 30 USD – patrz Opcjonalnie)

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 3 minuty (lub ok. 10 minut – patrz Opcjonalnie)

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

  • konto na Telegram
  • konto na Twitter
  • adres ETH, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Rozpocznij rozmowę z Botem na Telegramie: LINK
2. Obserwuj ich Twittera oraz retweetnij przypięty post.
3. Dołącz do ich Telegrama
4. Bot poinformuje Cię, że możesz ściągnąć portfel Atomic Wallet na swój komputer za co otrzymasz dodatkowe 100, jeśli nie chcesz ściągać portfela to i tak wybierz odpowiedź “next”. Następnie zostaniesz poproszony o adres email oraz adres portfela Ethereum, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty.

Opcjonalnie: 

1. Pobierz Atomic Wallet na swój komputer, ze strony głównej Atomic Wallet: LINK
2. Po pobraniu portfela i uruchomieniu go, ustaw hasło oraz zapisz frazy potrzebne do przywrócenia portfela w razie zgubienia hasła
3. Po otwarciu panelu portfela wejdź w zakładkę Airdrop i podaj swój adres email oraz promo code: PW6TH
4. Potwierdź swój email
5. Możesz polecić Airdrop znajomym, dzięki czemu zarówno oni jak i Ty otrzymacie dodatkowe darmowe kryptowaluty.

#2 Airdrop GlobeCas

Krótki Opis Projektu

GlobeCas to pierwsza na świecie zintegrowana platforma rozrywkowa, która łączy ze sobą kasyna z całego świata poprzez streamowanie na żywo odbywających się w nich gier. Posiadają rozwiązania aby ułatwić dostęp do kasyn w fizycznych lokalizacjach i dają im możliwość rozszerzenia swoich usług do społeczności online jednocześnie minimalizując koszty.

Strona Internetowa: https://www.globecas.com/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 7.50 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 1 minuty 30 sekund

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

  • adres email
  • konto na Telegram
  • adres ETH, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy do Airdropa podając email, nazwę użytkownika Telegram oraz adres Ethereum: LINK
2. Dołącz do ich Telegrama

#3 Airdrop CrowdIF

Krótki Opis Projektu

CrowdIF skupia się na dostarczaniu danych, analiz oraz wskaźników dla traderów. Zamiast zastanawiać się nad tym jak lepiej tradować CrowdIF postanowiło skupić się na pytaniu “co determinuje ruch cen?”. Zamierzają dostarczać swoim użytkownikom takich rozwiązań jak: agregator danych, bieżąca analiza sentymentu rynku, dokładne przewidywania cen, algorytmy, zarządzanie portfolio oraz dzielenie się zyskami.

Strona Internetowa: https://www.crowdif.com/

Szacunkowa Wartość Darmowych Kryptowalut z Airdropa: 10 USD

Czas Potrzebny na Wykonanie Zadań: 2 minuty

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

  • adres email

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Wejdź na stronę projektu: LINK
2. Po lewej stronie kliknij na przycisk “REQUEST WHITELIST”
3. Zarejestruj się podając email, nazwę użytkownika oraz hasło a następnie kliknij w link potwierdzający rejestrację, który otrzymasz na podanego emaila

Opcjonalnie: Możesz także wziąć udział w konkursie gdzie za polubienie ich profilu na Facebooku i Twitterze oraz udostępnienie postów na obydwu mediach, można wygrać 1 ETH oraz 2x 0,5 ETH. Zwycięzcy zostaną wybrani losowo. Możesz także polecić Airdrop znajomym.

Dodatkowo: W panelu podają informację, że szczegóły dotyczące otrzymania obiecanych 10$ z Airdropa, wkrótce pojawią się na mailu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie Airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać Airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz Darmowe Kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora Airdropa, a nie od nas.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,328.87
ethereum
Ethereum (ETH) $ 158.36
xrp
XRP (XRP) $ 0.218433
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.02
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 252.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.70
eos
EOS (EOS) $ 3.44
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 16.60
stellar
Stellar (XLM) $ 0.054852