fbpx

AT.Systems – oprogramowanie wspierające trading na kryptowalutach

Trading na kryptowalutach to temat, którym interesuje się coraz więcej osób. Regularne zyski są tu możliwe, jednak pod warunkiem chęci do nauki, konsekwentnego działania i stosowania odpowiednich narzędzi. W tym ostatnim aspekcie może pomóc oprogramowanie stworzone przez zespół MillionCoin.

AT.Systems – oprogramowanie wspierające początkujących i zaawansowanych traderów

Polski projekt MillionCoin w ramach prowadzonego ICO stworzył narzędzie wspierające traderów w działaniach na giełdach. Twórcy uwzględnili potrzeby zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. W zespole AT.Systems znajdują się profesjonalni traderzy, którzy analizują rynek i zarządzają kapitałem początkujących użytkowników. Bardziej doświadczonym, platforma umożliwia wprowadzenie własnej konfiguracji. Wśród ciekawych funkcji bota, jest m.in. możliwość ustawienia stop loss i take profit jednocześnie.

Korzystanie z platformy nie wiąże się z żadną opłatą abonamentową, co odróżnia ją od innych tego typu serwisów. Pobierana jest wyłącznie opłata od transakcji, która początkowo wynosi 0.2%, ale można ją obniżyć. Im większymi środkami obraca użytkownik, tym opłata jest niższa i może ona zejść do 0.13%.

Trading, aby był efektywny, wymaga dużej ilości czasu i zaangażowania, a biorąc pod uwagę dynamikę rynku kryptowalut, szybkość reakcji jest szczególnie ważna. Celem zespołu AT.Systems jest dostarczenie użytkownikom rozwiązania, które w efektywny sposób automatyzuje wszystkie procesy, w których ingerencja człowieka nie jest niezbędna.

Każdy profesjonalny trader ma własną strategię. Właśnie dlatego platforma AT.Systems poza udostępnieniem strategii doświadczonych traderów, umożliwia każdemu działanie na własnych zasadach. Użytkownicy mogą ustawić w panelu szereg restrykcji, czyli zasad, które muszą zostać spełnione, aby oprogramowanie dokonało transakcji zakupu lub sprzedaży. Restrykcje można ustawić w 8 interwałach czasowych.

AT.Systems - ustawienia

Ogromną zaletą tej platformy jest to, że użytkownik przechodzi weryfikacje KYC tylko raz, a ma dostęp do wielu giełd. Obecnie oprogramowanie AT.Systems jest zintegrowane z giełdami Binance i Poloniex, a w planach jest dodanie kolejnych.

Już niedługo na platformie zostaną dodane nowe funkcjonalności, które będą dostępne tylko dla posiadaczów tokenów MON – obecnie dostępnych do nabycia w fazie ICO. Przede wszystkim tym, którzy będą przechowywać określoną ilość tokena w swoim portfelu, prowizja od transakcji wykonywanych w AT.Systems będzie obniżana w zależności od posiadanej ilości MON.

Efektywne zarządzanie kapitałem

Zarządzanie kapitałem to nieodłączny element tradingu, dlatego twórcy bota wprowadzili funkcje, które to wspierają. Dla przykładu, użytkownicy mogą podzielić środki na wiele mniejszych części oraz ustawić odstęp czasu między dwiema transakcjami kupna. Dzięki temu, podczas długotrwałych spadków użytkownicy wciąż posiadają kapitał w swoim portfelu, co umożliwia stosowanie metody uśredniania ceny (czyli dokupowanie coraz niżej, w cenach maksymalnie korzystnych dla użytkownika).

System w zależności od Twoich preferencji i ustawień, może działać nawet 24/7 przez 365 dni. Usługa jest dostępna w pełni online, dzięki czemu nie musisz mieć stale włączonego komputera. Wystarczy jedynie założyć konto i zalogować się na platformie. Następnie ustawiasz swoje preferencje (reguły) na platformie a system sam wybierze najdogodniejszy moment kupna i sprzedaży, zgodny z regułami, które ustawiłeś.

AT.Systems - historia transakcji

Jak wygląda platforma AT.Systems i jak działa w praktyce? Zapraszamy do obejrzenia 4 minutowego wideo przedstawiające działanie oprogramowania.

Podsumowanie

AT.Systems to rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych traderów, którzy dzięki automatyzacji wielu zadań mogą oszczędzić czas. Tym, którzy utożsamiają się z powiedzeniem “czas to pieniądz”, polecamy przetestować platformę AT.Systems i ocenić jej możliwości.

Ważne linki: 
Strona główna: https://at.systems/
Najczęściej zadawane pytania: https://at.systems/faq
Kanał YouTube z filmami instruktażowymi: https://www.youtube.com/channel/UCStyg4Z0ArIQ8Ve9iE0FQpw

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 3,870.18
ethereum
Ethereum (ETH) $ 134.96
ripple
XRP (XRP) $ 0.314094
eos
EOS (EOS) $ 3.61
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.41
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 131.73
tether
Tether (USDT) $ 1.01
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 13.14
stellar
Stellar (XLM) $ 0.085529
tron
TRON (TRX) $ 0.023344