Apple poszukuje prawdziwego profesjonalisty w dziedzinie kryptowalut

Apple opublikowało nową ofertę, w której poszukują profesjonalisty w zakresie kryptowaluty oraz alternatywnych płatności. Podmiot powinien mieć ponad…

Apple opublikowało nową ofertę, w której poszukują profesjonalisty w zakresie kryptowaluty oraz alternatywnych płatności. Podmiot powinien mieć ponad pięcioletnie doświadczenie w branży oraz zajmować stanowisko – Business Development Manager.

Ciekawa oferta pracy

Doświadczenie zawodowe

To stanowisko wymaga także sporego doświadczenia zawodowego. Najczęściej jest to ponad dziesięć lat, a także ponad sześć lat w zakresie samego rozwoju biznesu. Wybrana osoba zostanie przeniesiona do siedziby firmy w Cupertino, jednak dopiero po osiągnięciu porozumienia w sprawie nowych środków COVID. Do tego czasu się rozumie, że pracownik wybrany na to stanowisko będzie mógł pracować całkowicie zdalnie.

Musimy przyznać, że oferta pracy jest bardzo interesująca. Jeśli spełniamy warunki znajdujące się w ogłoszeniu, to koniecznie powinniśmy zdecydować się na wysłanie swojego zgłoszenia. Na pewno jest to dla nas ogromna szansa na zmianę swojego dotychczasowego życia. Będzie to oczywiście zmiana na lepsze.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts