fbpx

Spotkanie z projektem Ambrosus organizowane przez Ethworks już jutro (14.08) w Warszawie

Połączenie Blockchaina i IoT to kluczowy czynnik umożliwiający wdrożenia technologii rozproszonych ksiąg do codziennego użytku. Kolejne aplikacje tworzone na blockchainie wciąż przynoszą nowe rozwiązania. Jednak jeśli chcemy łączyć ze sobą rzeczywiste obiekty w oparciu o blockchain, niezbędne są rozwiązania umożliwiające wydajną dwukierunkową komunikację w rozproszonej sieci. Stworzenie silnej społeczności programistów tworzących nowe narzędzia, protokoły i interfejsy API będzie niezbędne w drodze do tego celu. Jak wprowadzić w życie tę odważną wizję?

Gospodarzem wtorkowego spotkania będzie powszechnie znany w branży projekt Ambrosus. Zespół omówi kluczowe wyzwania i możliwości w tym sektorze oraz omówi postępy poczynione w projekcie. Programiści podzielą się spostrzeżeniami na temat poszczególnych wyzwań, którymi się zajmują.

Program spotkania z projektem Ambrosus

18:00 – 18:30 – Rozpoczęcie spotkania i networking
18:30 – 19:00 – Wprowadzenie do projektu Ambrosus przez CEO Angela Versetti i CPO Dr Vlada Trifa
19:00 – 19:20 – Indywidualne rozmowy zespołu deweloperskiego Ambrosus (Antoni Kedracki, Marek Kirejczyk, Dani Hodovic, Conor Seabrook)
19:20 – 19:50 – Panel dyskusyjny z zespołem Ambrosus na kluczowe tematy (połączenie internetu rzeczy z blockchainem, skalowalność na blockchainie, bezpieczeństwo czujników)
19:50 – 20:20 – Sesja pytań i odpowiedzi z publicznością oraz społecznością online
20:20 – 21:00 – Networking

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału Ambrosus w serwisie Youtube. Na imprezie będą dostępne piwa i przekąski. Członkom społeczności rozdane zostaną koszulki upamiętniające wydarzenie. Rozdane zostaną również nagrody w AMB dla osób promujących wydarzenie w ich sieciach kontaktów. Ambrosus aktywnie angażuje się w rozwój techniczny i biznesowy. Zespół omówi podczas wydarzenia dodatkowe możliwości w tym zakresie.

Ambrosus to globalna sieć IoT wspierana przez blockchain, której celem jest weryfikacja jakości i pochodzenia żywności, leków i innych towarów. Zapewnia bezpieczną i wydajną komunikację między czujnikami, rozproszonymi księgami i bazami danych, aby zoptymalizować łańcuch dostaw i zapewnić odpowiednią jakość. Poprzez sieć AMB-NET blockchain, Ambrosus koncentruje się na optymalizacji łańcucha dostaw, śledzeniu logistyki, zapewnieniu jakości i przeciwdziałaniu fałszerstwom. Ambrosus wspiera innowacje w przestrzeni Blockchain i IoT, budując interfejsy API, SDK i narzędzia programistyczne. Posiada biura w Szwajcarii, Irlandii oraz Estonii, a zespół liczy ponad 60 członków, co czyni z projektu Ambrosus jednym z największych graczy na świecie w branży blockchain.

Więcej informacji o projekcie: https://ambrosus.com/
Organizator spotkania: https://ethworks.io/

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,568.86
ethereum
Ethereum (ETH) $ 149.58
xrp
XRP (XRP) $ 0.226396
tether
Tether (USDT) $ 1.01
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 214.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 45.98
eos
EOS (EOS) $ 2.76
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 15.70
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 97.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.055868