fbpx

Kategoria: Airdropy – Darmowe Kryptowaluty

Airdropy, czyli jak zyskać darmowe kryptowaluty?

Czym są Airdropy? Jest to zwyczajny zabieg marketingowy, mający na celu nakłonić społeczność kryptowalut i blockchain do zainteresowania się projektem. Wiadomo, że nic tak nie przyciąga mas jak darmowe gadżety, upominki, przekąski czy mimo, że jeszcze nic nie warte (lub niewiele warte), ale za to DARMOWE kryptowaluty.

Czytaj więcej...

Aby Airdropy (a konkretnie ich organizatorzy) wysłali nam darmowe kryptowaluty, z reguły będziemy musieli przeznaczyć kilka do kilkunastu minut czasu na wykonywanie dziecinnie prostych zadań. Airdropy zlecają z reguły takie zadania jak: zapis na newsletter, podanie podstawowych danych wraz z adresem portfela ETH (lub innej platformy), na który chcemy otrzymać nasze darmowe kryptowaluty, udostępnienie określonych treści w mediach społecznościowych, zaproszenie znajomych itp.

Nazwa Airdropy bierze się stąd, że nie musimy inwestować własnego kapitału aby zyskać darmowe kryptowaluty. Jedynym co inwestujemy jest określona ilość czasu potrzebna na wykonanie zadań.

Airdropy mogą okazać się niezwykle łatwe i szybkie do wykonania a darmowe kryptowaluty, które w nich otrzymywany warte HODL, ponieważ projekty takie jak chociażby NANO (wtedy jeszcze Raiblocks) również rozdawały swoje monety (w tysiącach sztuk) wśród społeczności za darmo. Kolejnym przykładem może być chociażby EXRN, którego 70% zapasu zostało rozdane społeczności nieco ponad pół roku temu. Darmowe kryptowaluty, które wówczas otrzymałem (10 mln jednostek), w zamian za wypełnienie prostego formularza, (co zajęło mi mniej niż 5 minut) są obecnie warte ponad 5000 PLN!

Zanim zaczniemy korzystać z „dobroduszności” organizatorów Airdropów, należy koniecznie zapoznać się z BHP korzystania z Airdropów, z którego dowiemy się jak bezpiecznie zyskiwać darmowe kryptowaluty, nie ryzykując przy tym niczego, z wyjątkiem kilku minut naszego czasu.

Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: LINK

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,328.87
ethereum
Ethereum (ETH) $ 158.36
xrp
XRP (XRP) $ 0.218433
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.02
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 252.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.70
eos
EOS (EOS) $ 3.44
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 16.60
stellar
Stellar (XLM) $ 0.054852