fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Unification = 10$ za 8 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie airdrop Bitcademy, w którym do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty o szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi ok. 10$, wypłacane w tokenach projektu. Airdropa wykonasz w około 8 minut.

Czym są airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz “czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Airdrop Unification

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Unification to rozproszona architekturalna ramka programistyczna (framework), która dostarcza uogólnionych stanów danych dla ustandaryzowania i ujednoliconych standardów pomiędzy narzędziami i systemami stosowanymi na szczeblu przedsiębiorstw.

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 10 USD

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 8 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

  • adres emial
  • konto na Telegramie
  • konto na Twitter
  • konto na Bitcointalk (opcjonalne)
  • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

1. Kliknij ten LINK, i rozpocznij rozmowę z botem na Telegramie.
2. Dołącz do ich grupy na Telegramie
3. Podaj botu Twój adres email
4. Obserwuj ich na Twitterze oraz retweetnij przypiętego tweeta
5. (opcjonalne) wejdź na ich Bitcointalka i opublikuj posta, z krótkim wyjaśnieniem wizji projektu własnymi słowami. W odpowiedzi dodaj również swoją nazwę użytkownika Telegram. Podaj botu link do Twojego posta
6. Podaj botu adres portfela ETH (NIE portfel giełdowy!)
7. (opcjonalne) wypełnij quiz w formularzu. Odpowiedzi: 21 day EMA, HAIKU, BTC, 1 ETH, Unable to Disclose, Contact your Unification representative (…), Paul Hodgson. Ostatnie pytanie wedle uznania

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w ilości 40 sztuk tokenów projektu.

DODATKOWO: Niekiedy bot odpisywał trochę niemrawo. W ciągu najbliższego czasu ma się pojawić opcja uzupełnienia swoich danych, więc jeśli czegoś nie podałeś ponieważ bot się zawiesił, będziesz mógł to zrobić później.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,566.01
ethereum
Ethereum (ETH) $ 268.76
ripple
XRP (XRP) $ 0.434376
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 442.96
eos
EOS (EOS) $ 8.27
litecoin
Litecoin (LTC) $ 113.37
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 33.19
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 192.72
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.132396