fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Tezos i Ledger + Bitcoin + Bither.one = do 1556$+ za 13 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Tezos i Ledger + Bitcoin + Bither o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi nawet do 1556+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 13 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

"Czytaj

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Tezos + Ledger – XTZ (nr 12 na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Tezos to nowy zdecentralizowany Blockchain, który rządzi się poprzez ustanowienie prawdziwej wspólnoty cyfrowej. Ułatwia formalną weryfikację i technikę, która matematycznie udowadnia poprawność kodu regulującego transakcje i zwiększa bezpieczeństwo najbardziej wrażliwych lub ważonych finansowo inteligentnych umów.

STRONA PROJEKTU: https://tezos.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: do 1520$ + Ledger X lub S

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telegram
 • Facebook
 • Twitter

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Otwórz formularz Airdropa Tezos
 2. Wykonaj wszystkie zadania, im więcej wykonasz tym więcej punktów dostaniesz
 3. Polecaj znajomych i zdobywaj jeszcze więcej punktów:
 • Zwycięzca: 1.000 XTZ + 1 Ledger Nano X
 • 2 miejsce: 500 XTZ + 1 Ledger Nano X
 • 3 miejsce: 100 XTZ + 1 Ledger Nano X
 • 4 miejsce: 1 Ledger Bag + 1 Ledger Nano X
 • 5 miejsce: 1 Ledger Nano X
 • 6–100 miejsce: 1 Ledger Nano S.

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Bitcoin – BTC

KRÓTKI OPIS PROJEKTU: 

Bitcoin to wirtualna kryptowaluta, stworzona w 2009 przez nieznanych autorów, działających pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Jej istnienie opiera się na niezwykle zaawansowanej kryptografii oraz sieci wymiany P2P (peer-to-peer), czyli bez pośredników.

STRONA PROJEKTU: https://bitcoin.org/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: od 8 do 5000 Satoshi co 15, 30 i 60 minut + Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj sie na stronie Bonus Bitcoin Faucet
 2. Potwierdź Email
 3. Zeskroluj na dół i zaznacz ‘’I’m not a Robot’’ i kliknij Claim
 4. Polecaj znajomych aby otrzymać dożywotnio 50% z ich wypłat
 5. Dodatkowo jest jeszcze druga opcja która wypłaca co 30 minut
 6. Dodatkowo jest jeszcze trzecia opcja która wypłaca co 60 minut

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Bither.one – BTR

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Bither Platform to trójwarstwowa sieć zdolna do uruchamiania inteligentnych kontraktów i różnych projektów na wszystkich trzech warstwach. W tej sieci ‘’górnicy’’ mogą kopać na dowolnej warstwie i dowolnym projekcie, który wolą, bez obowiązku pozostawania w jednej sieci. Ponadto platforma Bither ma rozwiązanie dotyczące zużycia energii w mechanizmie PoW, w którym nadmiar mocy obliczeniowej górników będzie wykorzystywany na wartościowe obliczenia, takie jak badania naukowe na uniwersytetach wymagające mocy obliczeniowej. Masternody kontrolują ten proces i pomagają w utrzymaniu bezpieczeństwa sieci podczas płynnego działania..

STRONA PROJEKTU: https://bither.one

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 36$ + Ref + Tokeny co 2h

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Twitter
 • Telegram
 • Facebook
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj się na stronie internetowej Fundacji Bither
 2. Potwierdź adres e-mail i zaloguj się
 3. Kliknij „Pobierz Bither”(Get Bither) z pulpitu nawigacyjnego, aby zdobyć do 25 żetonów BTR
 4. Ukończ zadania społecznościowe.(opcjonalne)
 5. Poczekaj, aż zegar wróci do zera i spróbuj ponownie.
 6. Dodaj swój adres ETH do swojego profilu

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.
Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,733.69
ethereum
Ethereum (ETH) $ 169.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.236185
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 342.33
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 317.99
tether
Tether (USDT) $ 0.999893
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.66
eos
EOS (EOS) $ 3.62
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 18.20
stellar
Stellar (XLM) $ 0.061537