fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Stellar Gold + Nice1 + WEC = 165$+ za 11 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Stellar Gold, Nice1 i WEC  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 165+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 11 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

 

World Energy Consortium – 1WO

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Protokół blockchainowy WEC, kryptowaluta i inteligentne umowy spowodują automatyzację procesu rozliczania, dzięki czemu podmioty energetyczne będą mogły otrzymywać wynagrodzenie w godzinach, a nie miesiącach, tak jak dziś. Transaktywna platforma energetyczna WECumożliwia konsumentom zdobywanie żetonów za pomocą swoich energetycznych urządzeń IoT w programach zarządzania energią, rozwiązuje publiczną i prywatną debatę Blockchain powstrzymującą rozwiązania dla przedsiębiorstw energetycznych i otwiera rynek energii dla milionów prosumentów mikroenergetyki.

STRONA PROJEKTU: https://www.worldenergyconsortium.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 5$ + 2.5$ Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Twitter
 • Telegram
 • Facebook
 • portfel Erc20

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Porozmawiaj z botem WEC na Telegramie
 2. Kliknij na “Submit details for Teledrop” i podaj swoje dane
 3. Dołącz do grupy na Telegramie
 4. Polub ich Twitter i Facebook
 5. Otrzymasz 50 1WO + 25 1WO za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Nice1 Blockchain – N1

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

NICE1 — Globalna sieć komputerowa, która w 100% koncentruje swoje cele i zasoby na rozwoju i badaniach w dziedzinie gier wideo oraz interakcji z technologią Blockchain. W celu ustanowienia solidnej sieci i zapewnienia dobrego rozwoju od samego początku, ta strategiczna współpraca jest skoncentrowana na członkach społeczności.

STRONA PROJEKTU: https://www.nice1.org/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 10000N1 + 5000N1 Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telegram
 • Twitter
 • BNB adres

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Utwórz konto na Binance.com
 2. Porozmawiaj z tym Botem na Telegramie
 3. Kliknij Register i podaj swój Email
 4. Potwierdź swój Email kodem który otrzymasz
 5. Dołącz do ich kanału na Telegramie
 6. Podaj Swój adres BNB (Binance Coin) z Binance.com
 7. Śledź ich Twitter i podaj swoją nazwę użytkownika
 8. Otrzymasz 10000 N1 + 5000 N1 za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Stellar Gold – XLMG (już na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Stellar Gold (XLMG) to gwiezdny token, który ma na celu stworzenie platformy, na której ludzie mogą łatwo konwertować swoje aktywa kryptograficzne bezpośrednio na walutę krajową swojego kraju. Na nowo tworzymy globalną blokadę akcji — będzie to bezpieczna, inteligentna i łatwa w użyciu platforma, na której ludzie będą mogli szybko konwertować dowolne krypto na swoją fikcyjną walutę i nie płacić żadnych kosztów konwersji za fiat.

STRONA PROJEKTU: https://stellargold.net/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 160$ + 25$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telegram
 • Twitter
 • Facebook

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Porozmawiaj z Tym Botem na Telegramie
 2. Dołącz do ich grupy na Telegramie (800 XLMG)
 3. Śledź ich Twitter i prześlij dalej przypięty Tweet (800 XLMG)
 4. Polub ich na Facebooku i udostępnij przypięty Post (800 XLMG)
 5. Zarejestruj się na StellarPort i polub Twitter i Facebooka przedstawiciela XLMG (opcjonalne — 1500 XLMG)
 6. Otrzymasz łącznie 3900 XLMG + 600 XLMG ref

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,994.37
ethereum
Ethereum (ETH) $ 174.70
ripple
XRP (XRP) $ 0.283452
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 216.66
litecoin
Litecoin (LTC) $ 52.60
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.66
eos
EOS (EOS) $ 2.92
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 85.87
stellar
Stellar (XLM) $ 0.061977